Kierowcy mówią: Dość!
Przeczytaj oryginalny post blogu
25-01-2012
10:36
Redaktor

KRAJ, PODKARPACIE. Rusza ogólnopolska akcja przeciwko wysokim cenom paliwa. Przyłączają się do niej również mieszkańcy Podkarpacia. – Nie chcemy płacić horrendalnych kwot za tankowanie.

W najbliższą sobotę w kilkudziesięciu miastach Polski odbędą się protesty przeciwko skandalicznie wysokim i stale rosnącym cenom za paliwo. Do akcji przyłączają się mieszkańcy Podkarpacia.

Podkarpaccy przeciwnicy rosnących cen paliwa porozumiewają się za pomocą facebooka. Do wczorajszego popołudnia chęć udziału w akcji zadeklarowało już 140 osób. W zamyśle organizatorów jest utrudnienie ruchu na trasie wylotowej z Rzeszowa na Łańcut. Internauci zapowiadają, że będą jeździć na tym…

25-01-2012
11:59
Stefan

Może również co wekend wyłaczać z obrotu jedną sieć stacji paliw. Np. w tę sobotę i niedziele lub cały tydzien bądź miesiąc nie tankujemy na Orlenie. Międlar straszy jak Cyrankiewicz : "kto podniesie ręke na władze będzie mu odrąbana". Zeszmaciło się to słońce Peru, oszczędza naszym kosztem bez ujmowania sobie i swoim. Sejm zwiększa budżet, kancelarie też, urzędy centralne też. Tylko emerytom i tym co wiążą jeszcze koniec z końcem można coś zabrać bezkarnie – więc biorą. A że lud u nas potulny i głupi więc robią co chcą. Nawet Araby upomniały się o swoje, nie mówiąc o Europie zachodniej. U nas strzygą nas jak barany. Potrzeba drugiej Solidarności lub komuny.

25-01-2012
11:59
Imię (wymagane)

popieram !

26-01-2012
10:49
Dawid

Nie daj się robić w balona i dołącz do protestu!!!
Jeśli nie podobają Ci się obecne ceny paliw to w ŚRODĘ 01.02.2012 NIE TANKUJ paliwa na stacjach ORLEN i BLISKA (bo to tez Orlen). Dlaczego ORLEN? Bo ma największe udziały w sprzedaży paliw. Jeśli wkurzymy ich to oni wkurzą RZĄD który straci na tym MILIARDY ZŁOTYCH i tylko to może przynieść skutek!!!
Blokowanie dróg, czy robienie sztucznego tłumu nic nie zmieni bo szkodzimy tym sami sobie, a nie RZĄDOWI.
Proszę udostępnij to na swoim profilu i poleć znajomym. Akcję będziemy powtarzać do skutku!!!
Pozdrawiam

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.