Kilkadziesiąt tysięcy na oświetlenie ratusza
Przeczytaj oryginalny post blogu
17-07-2012
10:51
Redaktor

RZESZÓW. Miasto za kilka dni ogłosi przetarg na opracowanie projektu i wykonanie oświetlenia ratusza.

Celem wydania aż kilkudziesięciu tysięcy złotych jest, jak tłumaczył mediom rzecznik prezydenta…

17-07-2012
11:23
pawlo

ta ja napewno będę oświetlał swoją hate aby prezydenciowi się podobało , akto rachunek zapłaci , zapewne nie on.

17-07-2012
12:48
Jon

Buc i tyle! Zamiast oświetlać, zająłby się porządkiem w Rynku, gdzie żul na żulu, dres na dresie! Wstyd dla miasta z takim rynkiem, a właściwie ryneczkiem Patrolu policji czy straży miejskie nie uświadczysz, rynek wygląda jak targowisko, a teraz będzie wyglądał jak podświetlone targowisko!

17-07-2012
15:10
marsjanin

Mam pytanie do Jon – gdzie tyle zuli i tyle dresów widziałes na Rzeszowskim rynku? Dosyc czesto jestem na rynku zarówno jak są imprezy ale takze i na kawę i zawsze było spokpojnie. jedynie raz jak było otwarcie jasieonki i koncert to był jakiś podpity jegomosć ale policja lub straż miejska bardzo szybko go zwinęła.
Jestem za tym aby rynek ładnie wyglądał a dla przeciwnicy tego pomysłu powinni zgłosic wniosek aby nie kosić trawników w rzeszowie i nie odsnieżac ulic bo tez wydajemy miejskie pieniądze.

17-07-2012
15:29
rzeszowiak

do jon – tyle żuli powiadasz – sam jesteś żul widze w liczbie mnogiej albo jesteś ślepy albo faktycznie delirka i widzisz poczwórnie.

18-07-2012
13:38
Jon

Zresztą a propos dresów, to nie dziwne , że nie zauważasz takich osobników, jak pół mieszkańców Rzeszowa wygląda jakby wyszło pobiegać! Ale to już taka prowincjonalna moda! Białe buciki, bluza z paskami itd.

18-07-2012
13:38
Jon

A ja wam dziękuję wam za taki rynek, gdzie nie można się spokojnie napić kawy, aby cię żulisko rzeszowskie nie zaczepiło o pieniądze lub papierosa! Weź "marsjanin" i "rzeszowiak" pojedź do normalnego miasta, nie tego od innowacji a zobaczysz jak powinien wyglądać normalny rynek!

18-07-2012
13:59
marika

Nie jest tak źle z rzeszowskim rynkiem. Byłam w zeszłym tygodniu i naprawdę spodobało mi się. Ogródki są spokojne – w pobliżu nie ma ruchu samochodowego. Można spokojnie posiedzieć prawie do białego rana. Gorzej jak ktoś tylko przechodzi przez rynek. Musi omijać stoliki. Niewiele miast w Polsce ma taki komfort i spokój na rynku.
Nie mam nic przeciwko podświetleniu samego ratusza, byle nie zrobiono z tego choinki. To wielka sztuka tak podświetlić pewne elementy architektury, żeby dawały tylko poświatę. Broń Boże podświetlać drzewa – to już ociera się o kicz. Nie widzę też potrzeby zwracania się do właścicieli kamienic, aby we własnym zakresie sfinansowały podświetlenia. Jeżeli miasto chce podkreślić pewne elementy architektoniczne kamienic – niech to uczyni na koszt miasta. Tutaj potrzeba wyczucia i smaku, żeby z Rzeszowa nie zrobić Pociejowa.

19-07-2012
07:38
Jon

Ciesz się "Marika", że jeszcze tych kilka pseudo ogródków jest! masz gdzie kawę wypić! A,le …. miasto innowacyi, wydało 12 baniek na okrągłą kładkę gzie będzie jedno zejście bez schodów! To jest innowacja w rozumieniu durnego prezesa, który podpatrzył kładki przy okazji wycieczki z żoną Aleksandrą w Chinach! Tylko, że mu chyba oczy p….dą zarosły, bo w Chinach raczej nie schodki, a łagodne podejścia!
Debilny projekt, jaśnie panującego wam oszołoma, jet taki że …. obciach, zbudujcie sobie jeszcze kolejkę!!! Będzie nie zły cyrk, wilki na ulice, szcz..nie po kątach i sr..nie to specjalność Rzeszowa. Przez wasze zachowania, Anglicy zaczęli, pisać po polsku , że sikanie grozi grzywną 500 funtów. Szkoda, że nie jestem tutejszy, może bym wtedy robił jak wy, s.ał, szcz.ał gdze popadnie,mam tylko nadzieję na szybkie uwolnienie się z tego pseudo miasta,

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.