Kłusownictwo w spółkach
Przeczytaj oryginalny post blogu
26-07-2012
13:15
Redaktor

WARSZAWA. W Elewarrze jest tragicznie. PiS zapowiada kolejne kontrole.

Wysokie, nieuzasadnione zarobki i wyjazdy na koszt firmy – takich m.in. nieprawidłowości dopatrzyli się w spółce Elewarr posłowie PiS Dawid Jackiewicz i…

26-07-2012
14:27
ROMAN

co to wszystko daje- postulaty/ zapowiedzi/ przepisy/ ograniczenia/komisje/podkomisje/zawiadomienia/powiadomienia/raporty/- to wszystko psu na budę – układ i tak przetrwa i dalej będzie się miał dobrze – dlaczego nie ma jak za W.Gomółki – - kara śmierci i po zawodach – nie ?

27-07-2012
09:38
Marika

Nocna zmiana rządzi. Pawlak z Tuskiem – ręka rękę myje od czerwca 1992 roku.
Jak zaczeło wychodzić na jaw, że są też firmy (chociażby Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych opisana w gazetach), gdzie zatrudnia się wyłącznie ludzi z PO sprawa przycicha. Łep ukręcą jak z aferą hazardową. Jakiś następny Mirosław Sekuła się znajdzie i wyśmieje w ramach komisji śledczej jakiekolwiek ustalenia.
Śpiewajmy dalej "Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało" i maszerujmy po kuroniówkę, gdy w tym czasie inni lody kręcą na państwowym majątku.

27-07-2012
10:18
K. Bimbała

Dwóch gości których mam po dziurki w nosie i działają nie jakby na zapleczu rządowym czyniąc wiele szkód przede wszystkim swoim jęzorem i doradztwem zapomniawszy co sami niegdyś uczynili szkód są W.Cimoszewicz i doradca premiera , pomocnik w drużynie od kopania gały i również b.premier Bielecki. Podano głośno tylko jak wykończył biznesmena francuskiego od MALMY Makaronów we Wrocławiu i tym samym posłano wielu ludzi na zielona trawkę. To przykro jak francuz wypowiada o Polaku przykra prawdę tym bardziej, że piastuje urząd doradcy premiera?. Pytanie komu służy premier jeśli razem walą w gałę i wsio im jedno co się dzieje z polskim przemysłem, wzrostem bezrobocia!. Cimoszka też nie wspomni słowem ile smrodu finansowego ciągnie się za długiem dekretu Bieruta w W-ie , ale cóż opuścił knieje białostockie na rzecz ciepłej posadki w Senacie , więc dziękczynnie bluzga na partie opozycyjne, gdyż zapewnia to niezależnemu parlamentarzyście zupełny luz i unikanie zmartwień. Nawet nie wiem ile wydarł odszkodowań razem z córką?. Najwięcej martwią mnie słowa jednego znanego red. :że tak naprawdę z tym nepotyzmem w PSL , to nic nowego i żadna afera?. Tak można się tym faktem zgodzić – tylko pytam po co jest ta czwarta władza???.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.