Kolbuszowa wielkim placem budowy
Przeczytaj oryginalny post blogu
19-07-2012
18:51
Redaktor

KOLBUSZOWA. Rewitalizują miasto, przygotowują tereny dla przedsiębiorców, inwestują w infrastrukturę wodno-ściekową, budują drogi, chodniki i parkingi.

Sztandarową inwestycją Kolbuszowej jest w tym roku rewitalizacja miasta. Koszt przedsięwzięcia wynosi ok. 9 mln zł, z czego aż 6,5 mln zł to…

20-07-2012
10:13
Marek

Plac przed Szkołą Muzyczną to wstyd dla władz miasta. Dziury o średnicy 2 metrów. I taki stan trwa już od kilku lat i nikomu to nie przeszkadza. Ani władzom miasta ani władzom szkoly. Jedynie rodzicom dzieci ,którzy próbuja jakoś wjechać na ten nieszczęsny plac. A wystarczyłaby betoniarka,trochę cementu i przynajmniej załatać te dziury jak nie ma pieniędzy na kostkę brukową.

07-08-2012
11:37
Andy

I dobrze. Czas, aby Kolbuszowa w końcu wypiękniała. Mam nadzieję, że zdążą na Boże Narodzenie.
Chciałbym, żeby jeszcze oczyścili miasto z obrzydliwych reklam, bilbordów i innego dziadostwa – dykty i płachty reklamowe na ogrodzeniach, elewacjach i przy ulicach oraz rondach szpecą miasto. Po co to stawiać??!! Nikt i tak tego nie czyta. Ten chaos tylko złości i przeszkadza.
Wysłać inspektorów i jakąś straż na tych, co stawiają to świństwo. Z pewnością nie mają pozwoleń i robią to nielegalnie. I warto ich też edukować, że wystarczy ładna tablica z adresem (każdy ma teraz nawigację i trafi), nie ma potrzeby wieszania siedemnastu banerrów!!!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.