Kolejki do lekarzy będą jeszcze dłuższe
Przeczytaj oryginalny post blogu
19-01-2012
22:03
paulina

PODKARPACIE. Lekarze rodzinni przynajmniej raz w roku będą musieli kierować pacjentów na wizyty kontrolne do specjalistów.

Choć to dopiero początek roku, pacjenci już mają kłopoty, żeby zapisać się do specjalisty. W niektórych przychodniach rejestratorki proponują terminy na drugą połowę roku. Kolejki są długie, a może być jeszcze gorzej. Powód? Lekarze rodzinni restrykcyjnie zaczęli przestrzegać przepisów.

- Już od listopada mówiłam chorym, żeby przynosili zaświadczenia od specjalistów, bo od stycznia nie będę mogła im przepisywać leków na choroby przewlekłe bez zaświadczenia o chorobie od specjalisty. Część osób posłuchało, część liczyła, że jakoś to będzie i że nadal będę wypisywać recepty. Niestety bojąc się płacenia kar odsyłam…

20-01-2012
16:30
ROMAN

dobry system- do specjalisty musisz się zapisywać 6 miesięcy naprzód/ jak potrzebujesz to rodzinny ci lekarstwa nie zapisze bo system dup… mu karę – czyli co należy po prostu zdychać – to chyba jest odpowiednie rozwiązanie – normalna eutanazja w biały dzień- zgodnie z przepisami w białych rękawiczkach – Pani Redaktor a może proszę temat zgłębić kto do tego doprowadził że to tak ma funkcjonować co – bo to jest istotne zawsze ktoś to podpisuje – to nie ZORRO- proszę podać konkretną osobę = ten i ten i wtedy wszyscy wiemy kto dba o nas niewolników abyśmy mieli łatwy dostęp do leczenia i medykamentów

20-01-2012
16:31
tezchory

Noz w kieszeni się otwiera kiedy czyta się otych nieudacznikach z PO.

21-01-2012
11:54
tyzhory

Zródła dobrze poinforowane mówia o tworzonej w NFZ liscie usługodawcow alternatywnych.Wszelkiej maści zielarzy,szeptunek ,magów,biouzdrawiaczy i innych uzdrawiaczy i zamawiaczy.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.