Kolejkowa propaganda prezydenta Ferenca
Przeczytaj oryginalny post blogu
07-11-2011
21:30
paulina

RZESZÓW. Działacze Prawicy Podkarpackiej znów punktują gospodarza ratusza.

Niedawno prezydent Rzeszowa Tadeusz Ferenc pochwalił się odgrzanym kotletem, czyli pomysłem budowy nadziemnej kolejki. Ujawnił, że o wartej 100 mln zł inwestycji rozmawiał w resorcie rozwoju regionalnego, gdzie natychmiast uzyskał wsparcie. Tymczasem pytane o sprawę samo ministerstwo zapewnia, że żadne ustalenia nie zapadły.

- Pani minister bardzo się ten pomysł spodobał i zachęcała nas, by szukać źródeł na jego sfinansowanie. W ministerstwie podpowiedziano nam, jak konstruować wniosek – mówił Ferenc na konferencji pod koniec października. Chodziło o spotkanie z Iwoną Wendel, podsekretarzem stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego.

Te rewelacje wzbudziły wątpliwości wśród krytyków działalności prezydenta. – Kolejka miejska wraca za każdym razem, kiedy…

08-11-2011
11:12
eryk

niech Pan Prezydenta może zajmie się w końcu doprowadzeniem okolic dworca głównego PKP i PKS do takiego stanu żeby nie przypominały jak teraz XIX tylko XXI w !! Kiedy w końcu zostanie zrealizowane przebicie pod torami, czy dla Prezydneta mieszkańcy centrum Rzeszowa się nie liczą, czy kiedyś przechodził "wspaniała" kładka nad torami ??? Naprawd miasto innowacji jakich mało !!!

08-11-2011
19:26
ola

dokladnie niech pan Ferenc zajmie sie najwazniejsz kwestia – DWORCEM głownym pkp i pks – bo to co teraz jest to zenada do kwadratu !!!

08-11-2011
21:43
maciek

Niech no już pan prezydent skończy z takimi pomysłami. Lepiej, żeby sie zajął uporzadkowaniem spraw MPK i kursowania autobusów, a nie marzeniami o kolejce. Dziś słyszałem, że kazał rezerwować aż 6 mln złotych w budżecie na 2012 na jakąś fontannę. Czy nie ma nikogo żeby mu w końcu wybić takie pomysły z głowy???

09-11-2011
09:32
Jan

Stołeczność Rzeszowa (w wymiarze regionalnym) musi być podkreślona przez różne ciekawe gadżety. Wzrasta przez to również atrakcyjność turystyczna tego miasta. Dlatego nie krytykowałbym tak totalnie pomysłów typu wisząca kolejka czy grająca fontanna. Choć sam wolałbym oczywiście, aby w mieście zbudować sieć tramwajową czy nowy dworzec główny, za który nie musielibyśmy się wstydzić. W każdym razie Ratusz powinieć się wreszcie wziąć do roboty, a nie tylko opowiadać i snuć wizje.

09-11-2011
11:18
prawierzeszowik

kurna,kiedy wreszcie będzie to referendum za odwołaniem Ferenca????????????

09-11-2011
22:35
budek

temu Ferencowi się już przewraca w glowie, też jestem za odwołąniem Ferenca, mam dośc jego rządów teraz to już nie zajmuję się sprawami mieszkańców tylko tworzy fonntanę i kolejkę za grube pieniądze i to nasze to nie stolica innowacji tylko kitu…mam tego dośc…ODWOŁAć FERENCA>>>>>

10-11-2011
10:32
xyz

A może tak lepiej zrobić szybką kolejkę podmiejską do Jasionki…???

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.