Kolejni "lubaczowiacy" są zawieszani w czynnościach
Przeczytaj oryginalny post blogu
13-04-2012
06:17
Redaktor

Według dyrektora Izby Celnej godzimy w dobre imię celników.

“- W związku z artykułem, który pojawił się w wydaniu gazety Super Nowości (06.04.2012), Izba Celna w Przemyślu informuje, że decyzja Dyrektora Izby Celnej w Przemyślu o wszczęciu postępowania w sprawie zawieszenia w czynnościach służbowych funkcjonariuszy…

14-04-2012
00:18
czytelnik innego for

Car i Szrama znowu razem w Werchracie.

NUC bojąc się skandalu przed EURO pozbywa się funkcjonariuszy, którzy już bardziej należą do CBŚ-u niż do niego. Byłby wstyd jakby zawijali z granicy.

Kolego Szrama, teraz z Carem założycie zorganizowaną grupę o charakterze turystyczno-zbierackim i w przerwach między pociągami, będziecie zbierać grzyby i jagody. Jak będziesz poznawał okoliczne lasy to w wolnej chwili się zastanów, czy warto dla tych pieniędzy być cynicznym, bezwzględnym, pazernym i zakłamanym bydlakiem.

http://celnicy.pl/showthread.p…..Werchracie.

15-04-2012
15:05
Kmicic

Szrama! Z Nowego Sioła tak jak sobie życzyłeś, twoje groźby zostały mi przekazane. Co ci mogę napisać?Ja gram w innej lidze, jakbyś był naczelnikiem albo dyrektorem, to bym się nad tym zastanowił. Na grzybiarza z Werchraty nie będę tracił czasu. Zawsze możesz przyjechac i spróbować dać mi w ryj, przeciez wiesz gdzie mieszkam.

17-04-2012
09:09
czytający

Pani Moniko, zrobiła Pani bardzo dużo, proszę się nie poddawać, żeby mówic o sprawiedliwości to dyrektor zgodnie z obiowiązującymi zasadami w innych państwowych instytucjach powinien tego bracie odwołać ze stanowiska. Fakt, że ten pan ma żonę blisko wojewody nie może uchronić go od odpowiedzialności za złe zarządzanie. Proszę to dalej kontynuowac aż do skutku, czyli odwołania ze stanowiska. Pozdrawiam.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.