Kolejny dowód, że okrągła kładka to bubel
Przeczytaj oryginalny post blogu
26-09-2012
10:32
Redaktor

RZESZÓW. Mieszkańcy Rzeszowa wątpią, czy służby miejskie poradzą sobie z odśnieżaniem okrągłej budowli.

W listopadzie zostanie otwarta okrągła kładka przy alei Piłsudskiego. Już od kilku miesięcy tę budowlę określa się jako bubel. Mieszkańcy większych miast spoza Podkarpacia wskazują, że pomysł nie został dopracowany. Ich zdaniem, żeby przejść kładką nad jezdnią na drugą stronę, piesi będą musieli przeznaczyć na to aż kilka minut.

Czytelnicy, którzy…

26-09-2012
12:07
mamnick

Aureola Ferenca….SZKODA KASY było na ,,to coś"….Już widze jak każdy będzie łaził…Ale powiedzmy sobie tak…Prezent pod ,,bunkier Ryśka P…..

26-09-2012
12:07
ROMAN

co do tego drzewa z Kamerunu to może w ramach pomocy dla krajów Afrykańskich – Kamerun [ około 19,9 miliona ludności] 1/3 żyje poniżej progu ubustwa – bezrobocie około 30 %- dawna kolonia portugalska -obecnie w objęciach Banku Światowego.
kilku do odśnieżania na etat ratusza chyba sprowadzą- będą zadowoleni.

26-09-2012
12:57
r

A mnie ta kładka mi się podoba. Nie jestem co prawda z Rzeszowa tylko z zaniedbanej przez metropolię (hehe) prowincji więc nic mi do tego ale zapytam ile dni w roku u was leży śnieg ? Bo z tego co pamiętam śnieg w rzeszowie to rzadkie przypadki.

26-09-2012
14:16
dominican

oj bubel, bubel, mam nadzieję że ferenc jest dobrze ubezpieczony jako gospodarz miasta, bo już widzę w zimie te zwisające sople lodu z okrągłej kładki a nie daj boze żeby jakiś sopel spadł przy odwilży na samochód i wybił szybę albo jeszcze gorzzzej kogoś zabił…..służby porządkowe????????? jakie służby u nas nie ma służb porządkowych ani służb do odśnieżaniA, ZWYKLE ROBIĄ TO ZBYT PÓŹNO KIEDY JEZDNIA JEST JUŻ ROZJEŻDZONA A SAMOCHODY LEŻA W ROWIE….CHWAŁa Bogu ja pod kłądką nie jeżdzę ale współczuje tym co muszą pokonywać trase codziennie bo jeżdza do pracy………….

26-09-2012
14:31
mieszkaniec

kładka to MEGA bubel gdyż w zimie na tych pochylniach będzie slizgawka (na schodach zresztą też), osoba z wózkiem dziecięcym będzie miała katorge aby tamtędy przejść a co cwańsi będą gonić przez drogę między samochodami (tak jak juz to robią) any skrócić sobie drogę. I co najważniejsze – montowanie świateł do skrętu w Grunwaldzką w kierunku dworca PKS spowoduje korki "po staremu". I po co to wszystko? No ale jak ktoś tak leczy swoje kompleksy i manie wielkości, kolejne 2 kładki w planach, w mieście brak parkingów, w godz szczytu miasto stoi w korkach ale przecież budujemy kolejne kładki i fontannę! Drodzy rzeszowiacy – tak wybraliście w wyborach taką władze to teraz macie!

26-09-2012
15:13
pniok rzeszowski

Jak tylko uslyszalem o tej kladce to pierwsze co powiedzialem ze to jest TOALNY BUBEL, a o ile by byla zbudowana to MUSI BYC ZADASZONA i to lacznie ze schodami i podjazdem !!
Nie ma innego sposobu na to aby nie bylo wypadkow z pieszymi w zimie.
Mialem racje czy nie ?
No ale kto by sluchal takiego glupka wapniaka jak ja.

26-09-2012
17:19
Pablo74

A ta niby kładka ale tak naprawdę aureola Ferenca to będzie nazwana: im. Prezydenta Tadeusza Ferenca ?
tak aby nasze potomstwo wiedziało kto coś takiego postawił w środku miasta?

26-09-2012
19:11
clonx

architekt zostal ukarany upomnieniem za nieprzestrzeganie etyki zawodowej wiec to nie jest akurat argument. po prostu to tak jakby ktos komus zaprojektowal dom, wzial kase za projekt a pozniej powiedzial ze zrobil to na "odczep sie"

27-09-2012
10:29
clonx

o ile – pomijajac wysokie koszty – obiekt mi sie podoba to z tym odsniezaniem rzeczywiscie problem.
pewnie trzeba bedzie zatrudniac kilka osob dorywczo, ktore na taczkach ten snieg beda wywozic

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.