Kończą budować autostradę z nikąd do nikąd
Przeczytaj oryginalny post blogu
12-11-2012
06:08
Redaktor

PODKARPACIE. Autostradą A4 dojedziemy z Pustyni do Sędziszowa.

Na odcinku z Dębicy do Rzeszowa jest już położona cała nawierzchnia. Roboty typowo drogowe są już zakończone i trwają prace wykończeniowe przy oświetleniu, barierach, oznakowaniu i melioracji drogi.

Wykonawca firma Budmiex zrealizował już 93 procent…

12-11-2012
10:35
VV

Rzeczywiscie. Podobnie jest na odcinku od Rzeszowa, wlasciwie Mrowli do Debicy. Prawie skonczone. Natomiast wezel Rzeszow – Zachod to iscie ksiezycowy krajobraz z wyplukana przez deszcze nawierzchnia, tworzaca fantastyczne kaniony i wszelkim zielskiem, porastajacym pasy "autostrady" Zostaly straszace oko obiekty inzynieryjne i haldy kruszywa. Od czasu do czasu przejedzie tam jakas "ochrona". Dlaczego Tusk, kiedy byl ostatnio w Rzeszowie nie zaszczycil obecnoscia miejsca budowy a pieprzyl farmazony z Millenium Hall? To, co do tej pory zbudowano, trzeba bedzie zaczynac od nowa, przynajmniej na tych odcinkach po firmie Radko. Szczytem fuszerki jest takze wiadukt nad "czworka" w Swilczy ktory okazal sie byc za niski. Owszem, Budimex pracuje i robi swoje ale reszta? A co ze zdewastowanymi lokalnymi drogami, zniszczonymi przez ciezarowki? Top powinien byc temat na oddzielny artykul bo jak do tej pory piszecie Panstwo zbyt ogolnie.

12-11-2012
21:46
ROMAN

tu kawałek tam znowu kawałek- dalej kolejny potem pustka i znowu kawałek- kto to poskłada do kupy – kiedy będzie ten układ tworzyć jeden system komunikacyjny- to tak samo jak pokazywanie małpie banana przez kraty :" a widzisz fiknij przewrotkę- a masz skórkę – widzisz to podrap się za uchem- a teraz masz kawałek – dobre to skok na linę " i trwa ta zabawa – a jak się skończy to znowu remont tego co zrobiono dzisiaj – i znowu czekanie ; to po prostu przestaje być śmieszne to po prostu jest tragiczne.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.