Konflikt na budowie City Center. Poszło o kasę
Przeczytaj oryginalny post blogu
11-12-2011
21:47
paulina

RZESZÓW. Pracownicy kontra firma budowlana.

Źle się dzieje na budowie kolejnej rzeszowskiej galerii, której inwestorem jest Ryszard Podkulski. Do naszej redakcji zgłosili się robotnicy, którzy twierdzą, że firma z Lublina, będąca podwykonawcą inwestycji zalega z wypłatą należnych im pieniędzy. Chodzi o kwoty od 4 do 6 tys. zł na osobę. Pracownicy ujawnili nam…

12-12-2011
23:42
Seba

Ja pracuje na budowanej izbie przyjęć na Lwowskiej i nie jest inaczej. Firma dostaje pieniądze a pracodawca twierdzi że nie ma. i trzeba czekać jak coś skapnie łaskawie!!!

14-12-2011
16:39
mamnick

Taaaa Już DAWNO Rysiu ,,Europe II" sprzedał i kilka ze swoich ,,baraków"…DZIADOSTWO raz jeszcze DZIADOSTWO niech lepiej zostanie sutenerem i ,,agencje towarzyską wybuduje.Klienci :policjanci,prokuratorzy itp.się znajdą….

06-01-2012
20:42
bleble

dokladnie praca na tej budowie to jedna wielka porazka traktuja człowieka jak smiecia a wypłaty jak niebyło tak niema prezes raz ma byc pozniej go niema i tak w kólko a czas leci i kasy niezapłaconej nam przybywa, niby twierdzi ze wyplaci ale czy tak bedzie mozna sie tylko domyslac ze inwestor budowy placi firmie Makk a ona nam nie. Trzeba sie z tej fimry urywac a własciciel jak mysli ze sie na krzywdzie ludzkiej dorobi to sie myli mam nadzieje ze Bog mu za wszystko niedlugo odpłaci.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.