Koniec ery Saakaszwilego
Przeczytaj oryginalny post blogu
03-10-2012
13:11
Redaktor

TBILISI. Nie doszło do fałszerstw wyborczych.

Prezydent Micheil Saakaszwili przyznał, że jego partia przegrała wybory i przechodzi do opozycji.
Prezydent Gruzji, który w przyszłym roku odejdzie ze stanowiska (kończy się jego druga kadencja), dodał, że niektóre z postulatów zwycięskiej koalicji Gruzińskie Marzenie są „fundamentalnie nieakceptowalne”.

- Jako siła opozycyjna będziemy walczyć…

03-10-2012
15:16
Garda

A ja szanuję go za to ,że przyleciał na pogrzeb prezydenta Kaczyńskiego,gdy inni wielcy tego świata przestraszyli się pyłu wulkanicznego z Islandii.Lecąc z USA omijał przeszkody i dotarł do Krakowa.
Z Niemiec i z Francji i innych zaprzyjaźnionych krajów nikt nie przyleciał.Jak się okazuje jak się chce to można i chwała mu zaten gest i obecność.

04-10-2012
09:23
neokatechumen

aż dziwne ze Jarosław nie kontynuuje dzieła brata i zamiast łazić po górach Kaukazu i bronić niepodległości Gruzji on po Warszawie chodzi i jeszcze ludzi na spacery wyciąga.Przecież jak widać niewdzięczny naród gruziński chce pozbyć się Saakaszwilego przyjaciela naszych Kaczyńskich a, tu zadnego wsparcia z zewnatrz,oj zaniedbał ten nasz Jarosław tak pięknie rozpoczęte dzieło brata,zwłaszcza iż ten Gruzin nie bacząc na pyły islandzkie na pogrzeb dojechał kiedy wszyscy inni olali

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.