Koniec miłości magistratu z policją?
Przeczytaj oryginalny post blogu
13-11-2012
06:10
Redaktor

STALOWA WOLA. – Jak słyszy się o takich działaniach, normalnemu Polakowi otwiera się nóż w kieszeni – powiedział prezydent Andrzej Szlęzak po rozmowie z uczestnikami warszawskiego Marszu Niepodległości.

W niedzielę do Warszawy na rocznicowy marsz narodowców wyjechały dwa autokary ze Stalowej…

13-11-2012
10:05
oleg

To slezak faszysta skinhed jeden

13-11-2012
10:05
Ambroży

"Zdecydowana większość mainstreamowych mediów bardzo negatywnie ocenia przebieg Marszu Niepodległości. Znów mówi się jedynie o zamieszkach, o tym, że uczestniczą w nim ludzie niebezpieczni, radykalni, padają zarzuty o faszyzm, żądania delegalizacji ruchów, które go organizowały, zakazania w przyszłości tej manifestacji.
Te media i obóz rządowy traktują Marsz Niepodległości w kategoriach wyłącznie politycznych. W związku z tym używają kłamstwa do zniszczenia, a przynajmniej do pomniejszenia znaczenia przeciwnika politycznego. Władza sprowadziła do parteru swoje reakcje, kłamie i opowiada rzeczy niestworzone o niechcianej manifestacji, w której ujawniają się z jednej strony patriotyczne uniesienia, z drugiej zaś konkretne antyrządowe emocje." To słowa prof.Jana Żaryna zacytowane z GPC .
Przyznam szczerze że pierwszy raz zaimponował mi prezydent S.Woli , co nieco uspokoiło otoczenie po konf. prasowej premiera Tuska na tle stalowolskich czołgów w tle , na nie długo przed mającymi nastąpić obchodami Dnia Niepodległości. Miło było widzieć w czołówce pochodu Łańcut.

13-11-2012
10:51
Ambroży

Surowe kary dla bandytów nie stoją w sprzeczności z krytyką działań policji. To nie chuliganom, a policji płacimy za zapewnienie nam bezpieczeństwa. Mamy prawo z tych obowiązków ich rozliczać. Rzeczywiście na Marsz Niepodległości część ludzi przyjechała tylko po to, by się pobić. Musimy pamiętać, że chęć przemocy, czasami zemsta za karygodne działania polskiej policji w pozostałe 365 dni w roku, nie ma barw ideologicznych. Jeśli X lubi się bić, będzie to robił, będąc prawicowym, lewicowym czy politycznie obojętnym. Problem jest wtedy, gdy policjanci zachowują się jak bandyci. "Wczoraj widziałem na własne oczy chuliganów, tyle że w mundurach bądź policyjnych kominiarkach. Mężczyzna z rowerem pod ręką przyglądający się starciom z policją nie był zagrożeniem, co nie przeszkodziło policjantom parokrotnie zdzielić go pałą.

Po raz kolejny zobaczyliśmy na polskich ulicach nie policję, a milicję działającą według starej metody operacyjnej PRL: prowokacji. Tu nie chodzi o marsz, prawicowość czy lewicowość. Policja nie może być bezkarna. Jej „psim obowiązkiem” jest myśleć i chronić obywateli. W niedzielę tego zdrowego rozsądku – kolejny raz – zabrakło." -źródło Samuel Pereira niezależna.pl

13-11-2012
10:51
andrzejjajko

Warto popatrzeć czasem nie tylko na to co pokazuje polska telewizja a też zwrócić uwagę na to że rząd chciał pokazać swoj marsz prezydencki jako taki cudowny a poprostu chcieli może pokazać marsz niepodleglości ten prawicowy jako bande wiecie rozwydrzonych ludzi a tuszują media oprocz tv trwam jak było naprawdę.j Jak słuchałem dzis wiadomości czyli w tv2 o tym marszu to naprawde aż sie nie dobrze mi robiło jak brzydko mówili o uczestnikach marszu niepodległosciowego że to byli ludzie najprawdopodobniej z rozbitych osób. Widzicie tak to jest jak mówia tv nie zawsze warto wierzyć i widać że o tym się przekonujemy coraż częściej i nie ma się co dziwić że ludzie nie są chętni do płacenia abonamentu tv

13-11-2012
20:03
aaaa

normalny Polak nie ma noża w kieszeni! jedynie bandyci

14-11-2012
09:59
Piotr

Popieram. Mi obecność Policji nie przeszkadzała,a mówienie o prowokacji to jakaś kpina. Ja nie dymie,nie przeklinam,nie rzucam, nie biję ,to i mnie nikt nie tyka.Proste.

14-11-2012
09:59
dfg

brawo Prezydent Szlęzak, ma rację!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.