Koniec z mrzonkami o przejściu podziemnym pod torami
Przeczytaj oryginalny post blogu
01-01-2012
21:55
paulina

STALOWA WOLA. Magistrat ma puste kieszenie.

Nie będzie przejścia podziemnego pod torami dzielącymi miasto na dwie części. W odpowiedzi na wołania o taką przeprawę ze strony większości mieszkańców, magistrat pokazał puste kieszenie. Niestety, wszystko wskazuje na to, że przechodząc przez tory w centralnym punkcie miasta, trzeba się będzie najpierw wspiąć na wysokość drugiego piętra. Zejście już będzie łatwizną.

Tory kolejowe przecinają miasto idealnie na dwie połowy. Niestety, po jednej i drugiej stronie nie ma urzędów i instytucji, których istnienie nie zmuszałoby stalowowolan do podróżowania przez…

02-01-2012
09:57
koralgol

oj tam oj tam
zawsze tak bylo i lepiej nie bedzie
to w koncu STW

02-01-2012
13:53
darecki

to w mieście woejwódzkim w Rzeszowie zwanym szumnie miastem innowacji (śmiech) z tym mają problem, cały czas chodzi się starą drewnano-stalową kładką, jej wygląd jest tak odrażający, ze masakra ale tutaj władze miasta nie robią nic konkretnego – tylko ciągle słychać, że to teren PKP… maja gdziesz kilka tysięcy mieszkańców codziennie smuszonych do poruszania się w okolicy dworca glownego – kazemu radnemu Rzeszowa polecam się przejśc tym wynalazkiem, niedostępnym dla starszych osób, niepełnosprawnych czy matki z dziećmi (zwłaszcza z wózkami) !!

02-01-2012
20:50
koralgol

darecki artykuł jest ok Stalowej Woli nie o Rzeszowie

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.