Konsekwencje braku badań technicznych
Przeczytaj oryginalny post blogu
04-03-2013
12:32
paulina

W przypadku kolizji drogowej i braku ważnego przeglądu technicznego wypłata odszkodowania z polisy AC zwykle jest niemożliwa.

Konieczność opłacenia OC czy też przeprowadzenia badań technicznych to tylko nieliczne rzeczy, o których powinien pamiętać każdy właściciel auta. Niedopełnienie obowiązków w tym zakresie może rodzić dotkliwe dla portfela skutki. Co…

05-03-2013
13:47
koala

Na zachodzie aby wykupic rejestracje na kolejny rok MUSISZ dostarczyc zaswiadzcenie z przeprowadzonego badania technicznego i potwierdzenia wykupienia OC na kolejny rok.
Bez tych dokumentow nie ma przedluzenia rejestracji o kolejny rok.
W razie braku wykupienia rejestracji na kolejny rok Wydzial komunikacji automatycznie powiadamia regionalny oddzial Policji o braku rejstracji.
Policja juz wie dalej co ma zrobic !!!

09-03-2013
11:54
jk

do koali Na zachodzie za normalna pensje ,mozna swobodnie przeżyc.U nas co najwyżej wegetować.Tak samo jest z badaniami. Mieszkamy nie na zachodzie i dla mnie zachód też nie jest jakimś wzorem. Idąc tym tokiem,to prawdopodobnie na wschodzie jest inaczej
W Afryce też jest inaczej,a u Eskimosów jeszcze inaczej.

09-03-2013
14:42
koala

To znaczy ze chcesz aby cie zabil na drodze samochod niesprawny ?
A moze chcesz zostac kaleka z wypadku drogowego i nie dostac nawet 1 zlotowki na leczenie poniewaz pojazd nie posiada ubezpieczenia OC ??
Ciekawe masz spojrzenie na zycie.
No to protestuj i kombinuj bedziesz MIAL JESZCZE INACZEJ !!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.