Kontroler sprawdzi czy zapłaciłeś abonament
Przeczytaj oryginalny post blogu
22-06-2012
07:48
paulina

KRAJ, PODKARPACIE. Pracownicy skarbówki i Poczty Polskiej wyegzekwują zaległe opłaty RTV.

Jeszcze w tym roku do naszych domów zapukają pocztowi kontrolerzy, którzy będą egzekwować zaległe opłaty abonamentowe RTV. Ministerstwo Finansów już dogadało się z Juliuszem Braunem, prezesem TVP, w sprawie wspólnych działań urzędów skarbowych…

22-06-2012
10:32
maciek

jak zapukają do moich drzwi to poszczuję ich teściową hahahaha !!!

22-06-2012
10:33
Igor

DONALD ratuj! W końcu to Ty nawoływałeś do niepłacenia abonamentu! Aha, teraz kiedy zawłaszczyliście już całkowicie TVP "abonament łobowiązkowo płacić trza"? Tylko nie rozumiem dlaczego wszyscy mają sie składać na propagandę PO, na niebotyczne honoraria dla różnych Lisów i gębę Żakowskiego, której i tak nie oglądam?

22-06-2012
11:21
asterix1969

Ja nie chcę płacić za realizację misji publicznej jednostek publicznej radiofonii i telewizji, gdyż takie coś moim zdaniem nie istnieje.
Ponadto w ogóle nie oglądam telewizji publicznej.
Dlaczego mam płacić za uzywanie odbiorników radiowych i telewizyjnych – przecież zapłaciłem za nie w sklepie, a za prąd który zużywają tez płacę.

22-06-2012
15:48
VV

placenie za uzywanie? idiotyzm. place za prad a za odbiornik zaplacilem w sklepie. korzystam z uslug telewizji satelitarnej wiec tym samym place za idiotyczne propozycje tv publicznej choc jej nie ogladam.
wspolczuje tym poborcom bo ludzie nie sa juz glupi i posla ich do wszystkich diablow. a moje psy, do tej pory biegajace po odgrodzonym kojcu od dzis puszczam swobodnie na caly ogrod. pedzej umre niz zaplace. czas najwyzszy stracic pare glow. rewolucja to tylko kwestia czasu.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.