Korepetytorzy pilnie poszukiwani
Przeczytaj oryginalny post blogu
25-09-2012
06:02
Redaktor

PODKARPACIE. Po wydatkach na szkolne wyprawki czas na korepetycje.

Rok szkolny trwa od dwóch tygodni. Rodzice wydali sporo pieniędzy na wyprawki szkolne. Niestety, na tym nie koniec wydatków. W wielu domach uczniowie sygnalizują rodzicom, że potrzeba im korepetycji. Na portalach ogłoszeniowych pojawiło się sporo wpisów…

25-09-2012
09:52
Ufoludek

Prze pani z kuratorium , ten komentarz jest na tyle realistystyczny, jak stwierdzenia: polska repzerentacja za rok będzie mistrzem swiata w piłce nożnej, lekarze nie domagają się podwyżek.

25-09-2012
09:52
K.Bimbała

Niedouki uczą dzieci w ten sposób , aby mieć zagwarantowane min.1500zł miesięcznie z korepetycji. I co najdziwniejsze czują się pewnie , jak by wszystko było w porządku. wystarczy że głośno chwalą się zaufaniem do popaprańców. W innym miejscu piszecie jak poseł Butryn łączy nieudolnie naukę z parlamentaryzmem ?. Czy więc jest się nad czym zastanawiać ??- to POroniony pomysł przy takim bezrobociu , także wśród nauczycieli. Inne sprawy pomijam.

25-09-2012
16:59
ROMAN

szkoła ma tak uczyć aby – petent[ uczeń] wszystko pojął- jak nie kapuje to albo wykładowca nie umie go zainteresować tematem[ marudzi z wykładem - ble / ble/ ble/] albo tak wykłada że słuchacze błądzą myślami w obłokach – albo mówi poszukaj w literaturze [ a jemu się nie chce] albo petent jest ciemnu jak tabaka – no to indywidualna nauka.albo inna szkoła

25-09-2012
20:44
neron

Niestety jak dzieci mają coś się nauczyć w szkole skoro szanowni nauczyciele nie mają odpowiednich kwalifikacji do nauczania, np. pani po ceramice na AGH uczy chemii w szkole ponadgimnazjalnej, bądź pan po AWF uczy geografii. Wszystko zasługa szemranych układów i relacji rodzinnych.

03-04-2013
12:30
Bernadeta

Uczniowie opowiadają że nauczyciel na lekcje sie spóźnia.Zrobi dwa zadania, przy czym nie wiele tłumacząc.Zapowiadaja kartkowke .Z uśmiechem na twarzy mówią że jeśli ktoś nie zrozumiał materiału to ma problem.Sa nauczyciele którzy nawet nie wstają zza biurka przez całą lekcje.Jeśli uczeń o coś zapyta to słyszy -Poszukaj sobie rozwiązania w internecie.Ludzie pracy szukaja wszystko by dali żeby tylko moc pracować jako nauczyciel a Ci co już ta pracę mają to zupelnie im nie zależy na uczniach.Nie wielu jest nauczycieli z powołania mam na myśli tu konkretna miejscowosc z podkarpacia.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.