Kradł prąd
Przeczytaj oryginalny post blogu
19-01-2012
14:38
paulina

GORZYCE. 63-letni mężczyzna został zatrzymany na gorącym uczynku podczas kradzieży prądu ze słupa latarni ulicznej. Złodziej zaskoczony widokiem policjantów, nie zdążył odrzucić służących mu do kradzieży kabli.

Zdarzenie rozegrało się wczoraj na ulicy Żwirki i Wigury. Policjanci pełniący służbę na tym  terenie zostali powiadomieni o dziwnym zachowaniu mężczyzny, który stojąc przy jednej z lamp ulicznych otworzył jej skrzynkę i próbuje podpiąć jakieś kable.

Natychmiast udali się w tamten rejon. Będąc na miejscu zauważyli, jak mężczyzna przeciąga kabel podpięty do słupa w rejon pobliskich garaży. Sprawca został zatrzymany.

Grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

pad/KMP

20-01-2012
16:55
ROMAN

nie stać go było legalnie to się podpinał – żył widocznie w takim dobrobycie że nie miał na czy zgotować ciepłej strawy- teraz będzie miał wikt/ opierunek/ służbę zdrowia/ ciepło/ czysto/ posiłki kaloryczne/ odpowiednią przestrzeń/ prasę/ telewizje/ wszystko zgodnie z wytycznymi i standardami unijnymi- czy tak nie powinni zrobić wszyscy ? którym w tym dobrobycie jest dobrze a chcieli by odrobinę lepiej ?

21-01-2012
11:54
rzeszowiak

On ten prad magazynowal do karnistrow i uzywal jako paliwo !

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.