Ksiądz Roman. J skazany
Przeczytaj oryginalny post blogu
23-12-2011
10:41
Redaktor

RZESZÓW. Sąd Okręgowy w Rzeszowie skazał księdza Romana J. na 2 lata i 6 miesięcy bezwzględnego więzienia oraz zakaz wykonywania zawodu nauczyciela na okres 4 lat.

Wyrok jest nieprawomocny. Proces księdza J. Trwał 6 miesięcy.

pad

23-12-2011
11:19
olek

A obciać mu i tyle. hehe

23-12-2011
18:24
nollet

Ten wyrok brzmi jak nagana! Dziwi, że nie zasądzono od ofiar grzywny na rzecz pedofila i towarzysz pedofilii Jozefa Michalika znanego obrońcę pedofila z Tylawy. Nie umiem zrozumieć postów poddających w wątpliwość winę tego zbrodniarza! Albo ci ludzie to pedofile tacy sami jak ten klecha, albo to kumple pedofila w koloratkach. Pedofil przyznał się do winy, nie wierzę by był poddany torturom i przyznał się do czynów niepopełnionych. Więc wykluczam bicie tego zboczeńca. Przyznał się bo załamał się pod nawałem przedstawionych dowodów. Po konsultacji z adwokatem Bentkowskim odwołał swoje zeznania, nie można mieć wątpliwości, ze tak mu doradził adwokat, który doskonale wie, że pedofil skrzywdził te dzieci. Bentkowski publicznie poddał w wątpliwość zeznania ofiary, oświadczając, że oskarżanie może mieć na celu wyłudzenie odszkodowania! Trzeba być łobuzem by zdobyć się na takie publiczne oświadczenie! Kara dwóch i pól roku pozbawienia wolności nie uwolni te dzieci od traumy, od poczucia winy, bo im już wmówili pedofile w koloratkach, razem z adwokatem Bentkowskim, ze to one są winne. Nie zapominam o rozporządzeniu obecnego papieża, o tym by ukrywać pedofilii, nie ujawniać ich, ujawnienie grozi anatemą, czyli wykluczeniem z kościoła! Taki dokument istnieje w sejfie każdego biskupa na świecie! Sąd nie zasądził odszkodowania, kościół nie zapłaci kilku milionów na rzecz ofiar za wyrządzone im krzywdy. W USA za pedofilii zapłacił kościół katolicki 2,5 mld dolarów! Aktem sprawiedliwości byłoby skazanie tego zboczeńca na 10 lat pozbawienia wolności, a jego firmę na 10 mln złotych odszkodowania dla ofiar. Proces powinien być prowadzony publicznie, przez TVP! Każdy człowiek ma prawo widzieć i znać zboczeńca, który może zrobić dziecku krzywdę obowiązkiem prawa jest ochrona dzieci przed pedofilem. Prawo musi pozwalać na ujawnienie wizerunku pedofila, na zamieszczenie jego wizerunku we wszystkich dziennikach i gazetach i czasopismach! Pedofil nie może być anonimowy, utrzymanie jego danych osobowych w tajemnicy czyni z prawa wspólnika pedofila. Przy kolejnym jego przestępstwie, na ławie oskarżonych powinien zasiąść minister sprawiedliwości jak wspólnik pedofila. Jako wspólnik! Ukrywanie przestępcy jest ścigane przez prawo, i to prawa, pomaga ukryć się temu pedofilowi pośród swoich ofiar! Tak ja to widzę, bo taka jest prawda.

23-12-2011
18:27
Oburzony

Sam sobie obetnij. Nie znasz tematu to się nie wypowiadaj. Akurat znam bardzo dobrze ową dziewczynę która oskarżyła księdza Romana o molestowanie i obcowanie płciowe. Dwie pozostałe wycofały zarzuty,bo uświadomiły sobie,że nie powinny kłamać.A ta która oskarżyła księdza Romana i obcowanie plciowe ,j est to zwykła szmata,żeby nie powiedzieć inaczej, która chciała jedynie zaistnieć i obarczyć niewinnego księdza zarzutami które nijak mają się do rzeczywistości. A to,że sąd zbadał tą sprawę tak jak zbadał,czyli tak naprawdę tylko jednostronnie to inna kwestia. Każdy kto zna sytuację lepiej i znał księdza Romana osobiście wie,że jest niewinny. Ale cóż…taki mamy dziś w Polsce wymiar sprawiedliwości,który opiera się na zeznaniach jeden strony i sile nacisku mediów. I to by było tyle w tym temacie.

23-12-2011
18:29
Łukasz

Ja tam mam nadzieję, że współwięźniowie się o niego zatroszczą :)

25-12-2011
10:43
babcia zosia

po 2,5 roku ciupy z tego artykułu to jelito będzie miał jak cholewa od gumofilca i już pampersy trzeba będzie zakładać bo kartofelki wylecą

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.