Kto będzie wicewojewodą?
Przeczytaj oryginalny post blogu
07-02-2012
08:49
paulina

RZESZÓW. Partyjne spory w PSL opóźniają moment powołania zastępcy Małgorzaty Chomycz.

Jeszcze parę tygodni temu wydawało się, że pewniakiem jest była dziennikarka Telewizji Rzeszów, obecnie wiceburmistrz Zagórza Alicja Wosik. Ta nominacja staje jednak pod znakiem zapytania. Okazuje się, że w ustaleniu nazwiska nowego wicewojewody przeszkadzają wewnętrzne spory w Polskim Stronnictwie Ludowym, któremu to stanowisko – na podstawie umów koalicyjnych – się należy.

Obecnie wicewojewodą podkarpackim jest Andrzej Reguła, ale wiadomo, że dotychczasowy wiceminister skarbu państwa, szef wojewódzkich struktur PSL na tym stanowisku widziałby Alicję Wosik, która przez pewien czas pełniła funkcję jego asystentki, startowała też…

07-02-2012
13:48
ROMAN

no i proszę ten zna tego a tamten tamtego- ten popiera tego a tamten innego – zatym jest ten a tamten ma plecy tamtego – ten żre się z tamtym to tego tamten nie poprze – - totalna zgnilizna- układy/ układziki/ mieszania/ przepuchania – czyich interesów oni pilnują – kogo bronią – o kogo dbają – kogo szanują – kogo wspierają – komu pomagają rezime – TYLKO DBAJĄ O SIEBIE – reszta ich nie obchodzi – a jak tak to tylko medialnie dla propagandy i błysku medialnego- taka jest codzienność.

10-02-2012
10:22
xx

ale pierniczysz! przeciez oni dbaja tylko o POLSKE! POLSKA jest dla nich najważniejsza!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.