Kto chce zniszczyć szpital w Brzozowie?
Przeczytaj oryginalny post blogu
05-12-2011
21:55
paulina

PODKARPACIE. Z dwóch placówek o porównywalnej bazie sprzętowej i personalnej tylko jedna weszła do krajowego rejestru szpitali onkologicznych o najwyższej referencyjności.

W onkologii szykują się duże zmiany. Placówki onkologiczne w każdym województwie zostaną podzielone według tego jak trudne terapie można w nich prowadzić. Na Podkarpaciu mamy dwa…

06-12-2011
09:33
Kaptowaniec

Jak to nie wiecie, dlaczego wszystkie szpitale po za Rzeszowem muszą zniknąć prowincja będzie zaorana to widać od wielu lat. Wystarczy porównać wielkości kontraktów szpitali w Rzeszowie i reszty województwa a przecież to zmusza chorych do leczenia się daleko od miejsca zamieszkania. No i 5 szpitali w jednym mieście więc trzeba komuś zabrać.

06-12-2011
13:42
Stefan

Służba zdowia w Polsce jest najdroższą w Europie. W Niemczech na taka mieścinę jak Rzeszów są dwa szpitale. Każdy specjalizuje się w innym kierunku. U nas bardzo drogi sprzęt kupuje się dla każdego szpitala osobno i pracuje on efektywnie 3-4 godziny w ciągu dnia. Zupełny chaos i bezmózgowie. W tej mętnej wodzie dobrze poruszają się tylko lekarze, kórzy lecza na państwowym, a pieniądze kasują do kieszeni. Przychodni zdrowia w Niemczech nie ma. Są ambulatoria przy szpitalach, gdzie przyjmują najlepsi lekarze ze szpitala lub gabinety prywatne, które przyjmują " na kasę chorych" bezpłatnie.
Ta Iv Rzesza kaczyńskiego ma rację bytu, bo musi tutaj w końcu któs przyjść i postrzątać to bagno.

06-12-2011
18:27
Jaś

Brzozów w tym szpitalu walczyłem z rakiem i tą walkę wygrałem , więc niech Tusk pozwoli innym ludziom tą walkę wygrać a nie wszystko zamykać

06-12-2011
18:28
madry

a no dlatego ,ze ja nie znam nikogo kogo by tam wyleczyli .wszyscy leczeni w Brzozowie na raka umieraja…..

06-12-2011
23:12
ja

Przecież nikt nie mówi o likwidacji szpitala w Brzozowie.Zakwalifikowanie go do średniej referencyjności to nie jest ujma, to znaczy że nie będą mogli wykonywać najbardziej skomplikowanych procedur. Ale takich i tak nie wykonują. Na pewno będą mogli nadal robić to co robią, bo nie jest to taki znowu kosmos.
A nikomu nie przyganiając, nie ma w Polsce drugiego tak dziwnego (w dobrym znaczeniu) ośrodka. W malutkim miasteczku ,leżącym na zad…iu, istnieje szpital z aspiracjami , które są na wyrost. Myślę że krzywdy nie będzie, jak będą wykonywali dobrze nadal to co robią, a skomplikowane rzadkie przypadki niech leczą się tam, gdzie personel ma większe doświadczenie – niekoniecznie w Rzeszowie.

07-12-2011
15:58
Jasia

Personel w Brzozowie ma bardzo duze doswiadczenie tam pracują tacy specjalisci jak doc.Pluta to złoty człowiek

07-12-2011
20:25
Koko

Naoisałabym kto,ale nie przeszedłby wtedy komentarz.Życzę "naszym władcom"aby poznali smak tego co poznają pacjenci szpitala w Brzozowie.Chory ma 8 zł,a więzień 80 i gdzie jest lepiej?

17-12-2011
11:19
mid

Pieniądze na podkarpackie szpitale idą tylko do rzeszowskich szpitali bo po remoncie chętnych na kupno poszczególnych oddziałów będzie wielu. Lepiej kupić już wyremontowane (spełniające warunki unijne) niż do remontu. bussines is bussines.

12-01-2012
21:48
ela

mam porównanie pomiędzy Brzozowskim szpitalem a krośnieńskim,nigdy nie spotkałam się z lekceważeniem czy z chamstwem w szpitalu w Brzozowie,miła obsługa (albo mam szczęście) jest on ciągle odnawiany,remontowany i rozbudowywany,oby tak dalej,powodzenia!

08-01-2013
09:10
andrzej

Szpital onkologiczny w Brzozowie jest jedna z lepszych o ile nie jedna z najlepszych plcowek leczniczych z tej dziedziny w rejonie podkarpacia,ale znajac zycie w POLSCE co dobre trzeba zaorac. TEMU co chce zniszczyc szpital w Brzozowie zycze najgorszego.Tak na marginesie mieszkam i pracuje za granica jestem prawie w wieku emeryta i rozmawiam z mlodymi kolegami i kolezankami z pracy na ten i inne tematy dotyczace zycia w POLSCE,na koncu zadaje im pytanie czy wrocili by do Polski odpowiedz jednoznaczna nigdy.Ja niestety musze poniewaz mam w Polsce rodzine.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.