Kto ma prąd, ten płaci za RTV
Przeczytaj oryginalny post blogu
06-12-2011
23:28
Redaktor

PODKARPACIE. Kolejna głupota z abonamentem.

Masz prąd w domu? To dowód na to, że masz telewizor i powinieneś płacić abonament RTV. To kolejny absurdalny pomysł zachłannej na pieniądze Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, która dba o interesy gwiazd i pracowników TVP i w ten sposób zamierza gromadzić pieniądze na ich olbrzymie wynagrodzenia.

Publiczna TV, podobno mająca do spełnienia wielką misję upowszechniania kultury, od dłuższego już czasu nadaje wciąż te same stare filmy, a jej programy publicystyczne i informacyjne są na niskim poziomie.

Mimo to władze TVP uważają, że im…

07-12-2011
09:13
janusz

niewiem tylko co wspolnego ma prad z tv przecierz ja place grupie energetycznej i bede pisal na osobnym blankiecie a le nie mam nowej umowy z energetyka

07-12-2011
11:32
mundek

wszystko przez działaczy PiSu !
Tusk apelował aby nie płacić abonamentu
a te pisiory nic tylko płacic i płacic !

a zakodujcie sobie tę chałę i ogladajcie ile wam pasuje
nie kazdy ma ochote na ogladanie non stop dzaiłaczy PJN, Polski solidarnej czy PiS
a wszystko to ta sama grupa przywiazanych do koryt "działaczy"

07-12-2011
12:53
StefanK

Zasada działania informacji dla kierowców w Słowacji jest prosta, widziałeś chłopców radarowców to wysyłasz SMS'a pod specjalny numer i przy najbliższej emisji "Dopravny Servis" podają aktualną informację na antenie.
Polecam posłuchać, co pół godziny Dopravny Servis http://www.expres.sk/streaming.html

07-12-2011
13:46
StefanK

To nie jest ABONAMENT a PODATEK! Podatek od tego że posiadamy telewizor/radio, obywatelu wystarczy że masz TV/radio bez anteny i nie używasz a PŁACIĆ JUŻ MUSISZ!
TO JEST P O D A T E K od posiadania TV/Radia

07-12-2011
13:47
StefanK

Zakodować TVP i kto będzie chciał oglądać ten zapłaci bo "Misję" to oni mają w płaceniu Lisowi i innym miernotom.
Na polskie radio mogę dać te 3zł miesięcznie ale nie więcej.
Gdyby tak Radio Rzeszów w serwisie dla kierowców podawało gdzie ustawili się z suszarką, fotoradarem i gdzie krąży nieoznakowane Vito, Vectra czy Laguna to dałbym nawet te 5zł miesięcznie.
Jakoś w Słowacji rozgłośnie podają takie informacje i mają bardzo dużo słuchaczy.

07-12-2011
16:32
hose

niech se TVP koduje sygnał, jedyny sensowny program w TVP trwa od 15 do 20 min (teleekspres) i nic więcej w sumie nie oglądam, płacę za tel. cyfrową to dlaczego mam też płacić abonament?? coś mi się zdaje że to nie przejdzie jak za prąd to za prąd i niech ludziom udowodnią, że mają telewizory albo radia, nakaz przeszukania domu z sądu ehehe, może abonament od każdego radia?? czyli od każdego samochodu ?? nie słucham Polskiego Radia to dlaczego mam płacić!!! bzdura nie straszcie ludzi !!!

07-12-2011
20:26
oglądaczporno

Mam wykupiony jeden abonament w wypożyczalni na filmy z różowej półki.Nie mam anteny na dachu ani kablówki,telewizor składak i komu mam płacić abonament ?

08-12-2011
19:12
Obserwator

Ciekaw jestem,czy każdy posiadacz telewizora,ma możliwość i chęć oglądania tv publicznej,Poza tym jak to się ma ten abonament do innych nadawców „Polsat”,”Tvn”,którzy utrzymują się dzięki reklamom i wysokiej oglądalności i się dodatkowo rozwijają bo mają ciekawszą ofertę… Gdzie tu zdrowa konkurencja? Czy to jakiś monopol ?? Jeżeli chodzi o komputer to jest urządzeniem,do pracy,nauki,komunikacji i dostępu do informacji-co zapewnia konstytucja…

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.