Kto powinien decydować o MPK: prezydent czy rada miasta?
Przeczytaj oryginalny post blogu
13-03-2013
06:10
paulina

RZESZÓW. Związki zawodowe działające przy MPK – Rzeszów Sp. z o.o. uważają, że to nie prezydent Rzeszowa, ale rada miasta powinna zajmować się losami spółki.

Brak decyzji…

13-03-2013
09:12
andrzej

Cypryś a ty na czym się znasz ? nierobie

13-03-2013
09:12
ROMAN

to nie tak; stojące w zajezdniach autobusy zostaną przekazane jako nowoczesne eksponaty do nowego muzeum w zamku
-wizjonerski pomysł z ich zakupem może nie być taki zły – zwiedzający przyjdą / usiądą i pomarzą- jak by to było gdyby kursowały – co ?

13-03-2013
10:13
pasażer

Bardzo ładny gest ten list otwarty do Rady Miasta, bo to Rada powinna rozwiązać ten cały bałagan i nieudaczne zarządzanie, czyli… rozwiązać to całe MPK i po sprawie. Ile jeszcze można sztucznie utrzymywać firmę, przynoszącą wiecznie straty, za publiczne pieniądze? Może inni przewoźnicy wykonają usługę przewozową taniej i kulturalniej? Może nowy przewoźnik obejdzie się bez darmowych przejazdów dla załogi i wiecznego wołania o pieniądze z Ratusza. Szanowna Rado – czas na zmiany! No, ale co będą wówczas robić liderzy związkowi…?

14-03-2013
12:07
!

,,pasażer '' – twoje wpisy to już wszyscy znają ( G.W. ,Nowiny ) , czas na PSYCHIATRĘ !!!

14-03-2013
12:10
marcin

zamiast głupawych banałów proponuje podać jakieś konkrety. Komunikacja miejska nigdy nie jest dochodowa i na całym świecie tak jest. Darmowe przejazdy dla pracowników? dobra zlikwidować! ale likwidujemy również korzystanie ze służbowych samochodów w celach prywatnych, w pt wieczorem pod sklepami ile jest samochodów firmowych? wszyscy tam pracują? zlikwidować MPK? a pomyślałeś czym będziesz jeździł? czym dziecko sąsiada dojedzie do szkoły? tysiące ludzi do pracy? pomyśl zanim coś napiszesz Problem polega na utworzeniu ZTM przy tych samych nakładach na komunikację miejska są dwie firmy. W jakim celu? Nowe autobusy są ZTM a ten nie ma na ich zarejestrowanie efekt większość stoi bezużytecznych na bazach MPK. Ale w biurowcu ZTM ludzi jak w mrowisku, tylko czym oni się zajmują?

14-03-2013
14:09
pasażer

Ty to się pewnie już leczysz, jak wynika z twojej głupiej wypowiedzi, tylko jak cię dopuszczają człowieku do jazdy autobusem, z takim schorzeniem ludzi wozisz debilu? Prawda w oczy kole-to właśnie przykład obrażania pasażera prze pracownika MPK. No rozkręć się dalej, a Rada Miasta niech czyta i wyciągnie wnioski, bo ta cała twoja firma komunikacyjna jest taka sama jak twoje myślenie… Ale ty możesz skorzystać z pomocy specjalisty, a firmie z takimi debilami już chyba nic nie pomoże. Tylko w MKS, Kudliku, Szostku i innych siła…, a chamom z MPK już dziękujemy!!!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.