Kup sobie pepeszę
Przeczytaj oryginalny post blogu
18-05-2012
06:06
Redaktor

PODKARPACIE. Udekoruj ścianę pepeszą albo postaw czołg w ogródku … legalnie

Poczciwy kałasznikow na ścianie w sypialni? Pepesza nad kominkiem, a czołg T-55 w ogródku? To wszystko można kupić w internecie i to całkiem legalnie. Handlem zajmują się specjalne firmy,…

18-05-2012
15:07
Józef

Tylko pepesza rozwiąże problemy legislacyjne polskiego parlamentu, po znanej aferze Rywina, potem c.d hazardówki – jak widać nikt wniosków właściwych z rządzącej elyty nie wyciąga?.
Platforma Obywatelska to bezideowa partia władzy, a jedyne co spaja tę przypadkową zgraję, to "kręcenie lodów". To ludzie typu "homo sovieticus" o mentalności kołchozowych/folwarcznych cwaniaczków. Prędzej zmienią zasady ustrojowe państwa, niż zdobędą się na jakąś ogólnopaństwową refleksję. Przecież gdy Złapano za rękę Sawicką, to gotowa była odrąbać sobie rękę, byle udowodnić wszystkim, że to nie jej ręka. A stanęła za nią cała PO z premierem włącznie. A propos… przykład odwołania Kamińskiego z CBA pokazuje, że… każdy prowokator czy szaleniec, który odważy się podnieść rękę przeciw władzy Platformy Obywatelskiej, niech będzie pewien, że mu tę rękę mu PO odrąbie. "PO-lska to dziki kraj" – jak mówił Drzewiecki.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.