Forum

Lech Wałęsa i Leszek Balcerowicz przyciągnęli tłumy (FILM, ZDJĘCIA)
sp_BlogLink Przeczytaj oryginalny post blogu
06-10-2019
11:08
Jan Pakosławic Rzes

Lepiej odrób lekcje, bo w przyszłym tygodniu klasówka (a to dopiero sam początek ogólniaka).

06-10-2019
11:12
Jan Pakosławic Rzes

No, i teraz statki kupujemy w Chinach, są tańsze – i stąd właśnie jest tylko 1,5% inflacji, chcociaż żywność i ubrania podrożały dwukrotnie.

06-10-2019
11:51
radek

Emocje nie powinny dominować podczas oceny postaw panów Wałęsy i Balcerowicza. Ich zasług dla Polski nikt i nic nie jest w stanie zatrzeć,obaj mają trwałe miejsce w historii naszego kraju. Podczas pobytu w Rzeszowie starali się pokazać,czym może być pełna dominacja jednej partii w życiu publicznym. Co prawda mamy temat już kiedyś przerobiony/ władza ludu w postaci PZPR/,znamy skutki ale do wielu Rodaków ta prawda nie dociera.
PiS otrzymał władzę w sposób demokratyczny,jak kiedyś inni dyktatorzy. Nie zdarzyło się jednak aby dyktatorzy przynieśli dobrobyt w swoich krajach i zazwyczaj źle kończyli.
Już teraz mamy sytuację w Polsce,że praktycznie nie ma organu,który byłby w stanie skutecznie kontrolować i rozliczać ludzi władzy. Broni się jeszcze środowisko sędziowskie,ale jak długo dadzą radę,zależy od wyborców. Pełnia władzy dla PiS /czy dla jakiejkolwiek innej partii/to koniec demokracji.

06-10-2019
12:34
stary

Jak to z tą koszulką z napisem konstytucJA i Wałęsą jest?

Ludzie w demokratycznych wyborach sobie wybrali rząd Olszewskiego, ten chciał opublikować listę współpracowników SB to Wałęsa z Tuskiem i Pawlakiem w NOCY obalili demokratycznie wybrany rząd.

Tyle dla Wałęsy znaczą wolne wybory. Byle się nie wydało że za zdradę kolegów ze stoczni brał pieniądze.

06-10-2019
17:28
Albert Einstein

A tak komoruski i szechter piją wódkę:

LOL ;)

06-10-2019
17:29
Albert Einstein

hmmm...

4 lata rządów PiS w sposób jednoznaczny pokazały, że są w Polsce ludzie, którzy swoją pracę i działalność potrafią poświęcić dla dobra społeczeństwa. NSZZ „Solidarność” wspólnie z Rządem Zjednoczonej Prawicy i Prezydentem Andrzejem Dudą w niełatwych negocjacjach, ale w drodze konstruktywnego dialogu społecznego, potrafił doprowadzić do dobrych zmian m.in. przywrócenie wieku emerytalnego, podniesienie płacy minimalnej, odmrożenie FŚS, likwidacja umów śmieciowych, zakaz handlu w niedzielę, wielozwiązkowość w służbach mundurowych, wyłączenie dodatku stażowego z płacy minimalnej, odmrożenie płac w budżetówce, czy obniżenie podatków i szereg rozwiązań prorodzinnych.

Nie zapominajmy, że 8 lat rządów koalicji PO-PSL, wpłynęło negatywnie na warunki życia polskich pracowników oraz ich rodzin, doprowadziło do marginalizacji polskiego przemysłu oraz rolnictwa, ograniczyło uprawnienia pracowników itp, jednocześnie rządy te tworzyły i akceptowały bezkarność wąskiej grupy „kolesiów”. Teraz ich Komitety Wyborcze pod zmienionymi, chyba ze wstydu, nazwami nie przedstawiają żadnego alternatywnego programu wyborczego z wyjątkiem chęci odsunięcia od władzy Prawa i Sprawiedliwości, czyli ludzi, którzy przywracają godność Polsce i Polakom.

PROSTE!

06-10-2019
17:29
ela

Na spotkanie byli towarzysze z PZPR oraz ich następcy,agencji i T.W notowani w zbiorach IPN, ,,współcześni dyktatorzy,,despoci oraz ci co się chcą się pokazać i dostać do poselskiego żłobu .Średnia wieku to chyba minimum 65 lat. Pokazała się na spotkaniu również sędzia z Sądu Rejonowego podobno to elita z tzw ,,kasty sędziowskiej,, a mówili że oni są apolityczni.Wszyscy przyszli na spotkanie w myśl zasady ,,aby żeby było tak jak było,,Bo dla niektórych było dobrze, mogli okradać majątek państwowy, brali łapówki przepisywali po pózniej na członków rodziny a szefostwo prokuratorskie, znajomi kolegów zamiatali i umarzali sprawy. Sądy jak zapewnił w rozmowach poseł PO Neuman do wyborów żadnej sprawy nie wyjaśnią.Mamy na to dowody i przykłady również na Podkarpaciu jak przeciąga i prowadzi sprawy nawet karne aby do wyborów żadnej nie zakończyć.Są tacy skazani że jeszcze zanim sprawa wejdzie na wokanda już gwarantuja ze sprawy mają wygrane.

06-10-2019
18:45
A myślałem że wid

Kogo Wy promujecie u siebie?

Przed chwilą na konwencie PO Lech Wałęsa dzień po pogrzebie Morawieckiego powiedział -
"KORNEL MORAWIECKI TO ZDRAJCA" ... i oklaski na sali polityków PO !

06-10-2019
18:49
WYBORY 13 październ

Wczoraj w Polsacie pokazali jak SB siłą pana Morawieckiego prowadzi do samolotu i wyrzuca z Polski a dziś współpracownik SB Bolek który brał pieniądze za donoszenie na ludzi mówi o Morawieckim zdrajca!

Brawo PO. Teraz na peeeeewno wygracie :)

06-10-2019
19:04
emeryt

Wczoraj po pogrzebie Grzegorz Schetyna mówił jak cenił Kornela Morawieckiego i jakim jest wzorem dla Polaków a dziś po słowach Wałęsy o zdrajcy Schetyna oklaskiwał na stojący! Matko boska co za fałszywy człowiek.

06-10-2019
19:54
hijena

takie slowa godne są łachudry,ponieważ nieżyjacy nie może się bronić

06-10-2019
20:40
Ooó

Otula debil

06-10-2019
22:58
brif

To druga Wyborcza? Wyborczą nie zostaniecie, a czytelników stracicie.

07-10-2019
08:23
Do kapusty z GD

były tłumy ale opłaconych klakierów bo nikt normalny by nie przyszedł słuchać bredni konfidenta milicyjnego z Popowa w przepoconej koszulce OTUMAN elektryka 1,5 volta

07-10-2019
10:10
radek

Doświadczeni politycy w osobach panów Wałęsy i Balcerowicza podczas spotkania przypomnieli starszym a przekazali wiedzę młodszym, do czego prowadzi samodzielne rządzenie jednej partii. Nieważne jaka jest jej nazwa PiS,Platforma czy PZPR. Zawsze wówczas dochodzi do wypaczeń bo władzy nie ma kto skutecznie kontrolować. Już słyszymy zapowiedzi,że potrzebna jest tak zwana repolonizacja mediów,bo wolność słowa poszła za daleko. Co to może oznaczać? Tylko jedno,powrót cenzury. Gdyby ktoś zapytał,w jakim celu władza szuka możliwości /prawnych i pozaprawnych/ podporządkowania sobie sądownictwa,można przypuszczać,że jest to jej potrzebne do ochrony swoich polityków przed odpowiedzialnością za niegodne czyny lub nawet za przestępstwa. Sprawa ułaskawienia pana Kamińskiego, tzw.Srebrnej czy niedawna sprawa pana Banasie lub nieco wcześniejsza szefa KNF powinny dawać do myślenia.
Dostojni goście zaprezentowali swoje oceny sytuacji w kraju.Mają do tego pełne prawo,mimo iż niektórym się ich oceny mogą nie podobać.

07-10-2019
10:43
Andrzej

Sala wypełniona po brzegi ? jak na Rzeszów 200 tyś. mieszkańców to sala jak by na większe imieniny. Papier wszystko przyjmie.

07-10-2019
11:24
olo

Brakuje do kompletu tylko Urbana.

07-10-2019
13:22
www

czy to nie są okulary strzeleckie???

07-10-2019
13:25
oko

Propaganda jak w głębokim PRL-u! tu powinien być napis "reklama wyborcza"; a jakie UFO ma zalecenia na wybory?? przetną Ziemię na pół czy może oszczędzą dzięki Wałęsie?

07-10-2019
14:38
Won

A to co wodki nie mozna pic? Nie lubie Komora ale nie przesadzaj.