Forum

Lech Wałęsa i Leszek Balcerowicz przyciągnęli tłumy (FILM, ZDJĘCIA)
sp_BlogLink Przeczytaj oryginalny post blogu
06-10-2019
11:08
Jan Pakosławic Rzes

Lepiej odrób lekcje, bo w przyszłym tygodniu klasówka (a to dopiero sam początek ogólniaka).

06-10-2019
11:12
Jan Pakosławic Rzes

No, i teraz statki kupujemy w Chinach, są tańsze – i stąd właśnie jest tylko 1,5% inflacji, chcociaż żywność i ubrania podrożały dwukrotnie.

06-10-2019
11:51
radek

Emocje nie powinny dominować podczas oceny postaw panów Wałęsy i Balcerowicza. Ich zasług dla Polski nikt i nic nie jest w stanie zatrzeć,obaj mają trwałe miejsce w historii naszego kraju. Podczas pobytu w Rzeszowie starali się pokazać,czym może być pełna dominacja jednej partii w życiu publicznym. Co prawda mamy temat już kiedyś przerobiony/ władza ludu w postaci PZPR/,znamy skutki ale do wielu Rodaków ta prawda nie dociera.
PiS otrzymał władzę w sposób demokratyczny,jak kiedyś inni dyktatorzy. Nie zdarzyło się jednak aby dyktatorzy przynieśli dobrobyt w swoich krajach i zazwyczaj źle kończyli.
Już teraz mamy sytuację w Polsce,że praktycznie nie ma organu,który byłby w stanie skutecznie kontrolować i rozliczać ludzi władzy. Broni się jeszcze środowisko sędziowskie,ale jak długo dadzą radę,zależy od wyborców. Pełnia władzy dla PiS /czy dla jakiejkolwiek innej partii/to koniec demokracji.

06-10-2019
12:34
stary

Jak to z tą koszulką z napisem konstytucJA i Wałęsą jest?

Ludzie w demokratycznych wyborach sobie wybrali rząd Olszewskiego, ten chciał opublikować listę współpracowników SB to Wałęsa z Tuskiem i Pawlakiem w NOCY obalili demokratycznie wybrany rząd.

Tyle dla Wałęsy znaczą wolne wybory. Byle się nie wydało że za zdradę kolegów ze stoczni brał pieniądze.

06-10-2019
17:28
Albert Einstein

A tak komoruski i szechter piją wódkę:

LOL ;)

06-10-2019
17:29
Albert Einstein

hmmm...

4 lata rządów PiS w sposób jednoznaczny pokazały, że są w Polsce ludzie, którzy swoją pracę i działalność potrafią poświęcić dla dobra społeczeństwa. NSZZ „Solidarność” wspólnie z Rządem Zjednoczonej Prawicy i Prezydentem Andrzejem Dudą w niełatwych negocjacjach, ale w drodze konstruktywnego dialogu społecznego, potrafił doprowadzić do dobrych zmian m.in. przywrócenie wieku emerytalnego, podniesienie płacy minimalnej, odmrożenie FŚS, likwidacja umów śmieciowych, zakaz handlu w niedzielę, wielozwiązkowość w służbach mundurowych, wyłączenie dodatku stażowego z płacy minimalnej, odmrożenie płac w budżetówce, czy obniżenie podatków i szereg rozwiązań prorodzinnych.

Nie zapominajmy, że 8 lat rządów koalicji PO-PSL, wpłynęło negatywnie na warunki życia polskich pracowników oraz ich rodzin, doprowadziło do marginalizacji polskiego przemysłu oraz rolnictwa, ograniczyło uprawnienia pracowników itp, jednocześnie rządy te tworzyły i akceptowały bezkarność wąskiej grupy „kolesiów”. Teraz ich Komitety Wyborcze pod zmienionymi, chyba ze wstydu, nazwami nie przedstawiają żadnego alternatywnego programu wyborczego z wyjątkiem chęci odsunięcia od władzy Prawa i Sprawiedliwości, czyli ludzi, którzy przywracają godność Polsce i Polakom.

PROSTE!

06-10-2019
17:29
ela

Na spotkanie byli towarzysze z PZPR oraz ich następcy,agencji i T.W notowani w zbiorach IPN, ,,współcześni dyktatorzy,,despoci oraz ci co się chcą się pokazać i dostać do poselskiego żłobu .Średnia wieku to chyba minimum 65 lat. Pokazała się na spotkaniu również sędzia z Sądu Rejonowego podobno to elita z tzw ,,kasty sędziowskiej,, a mówili że oni są apolityczni.Wszyscy przyszli na spotkanie w myśl zasady ,,aby żeby było tak jak było,,Bo dla niektórych było dobrze, mogli okradać majątek państwowy, brali łapówki przepisywali po pózniej na członków rodziny a szefostwo prokuratorskie, znajomi kolegów zamiatali i umarzali sprawy. Sądy jak zapewnił w rozmowach poseł PO Neuman do wyborów żadnej sprawy nie wyjaśnią.Mamy na to dowody i przykłady również na Podkarpaciu jak przeciąga i prowadzi sprawy nawet karne aby do wyborów żadnej nie zakończyć.Są tacy skazani że jeszcze zanim sprawa wejdzie na wokanda już gwarantuja ze sprawy mają wygrane.

06-10-2019
18:45
A myślałem że wid

Kogo Wy promujecie u siebie?

Przed chwilą na konwencie PO Lech Wałęsa dzień po pogrzebie Morawieckiego powiedział -
"KORNEL MORAWIECKI TO ZDRAJCA" ... i oklaski na sali polityków PO !

06-10-2019
18:49
WYBORY 13 październ

Wczoraj w Polsacie pokazali jak SB siłą pana Morawieckiego prowadzi do samolotu i wyrzuca z Polski a dziś współpracownik SB Bolek który brał pieniądze za donoszenie na ludzi mówi o Morawieckim zdrajca!

Brawo PO. Teraz na peeeeewno wygracie :)

06-10-2019
19:04
emeryt

Wczoraj po pogrzebie Grzegorz Schetyna mówił jak cenił Kornela Morawieckiego i jakim jest wzorem dla Polaków a dziś po słowach Wałęsy o zdrajcy Schetyna oklaskiwał na stojący! Matko boska co za fałszywy człowiek.

06-10-2019
19:54
hijena

takie slowa godne są łachudry,ponieważ nieżyjacy nie może się bronić

06-10-2019
20:40
Ooó

Otula debil

06-10-2019
22:58
brif

To druga Wyborcza? Wyborczą nie zostaniecie, a czytelników stracicie.

07-10-2019
08:23
Do kapusty z GD

były tłumy ale opłaconych klakierów bo nikt normalny by nie przyszedł słuchać bredni konfidenta milicyjnego z Popowa w przepoconej koszulce OTUMAN elektryka 1,5 volta

07-10-2019
10:10
radek

Doświadczeni politycy w osobach panów Wałęsy i Balcerowicza podczas spotkania przypomnieli starszym a przekazali wiedzę młodszym, do czego prowadzi samodzielne rządzenie jednej partii. Nieważne jaka jest jej nazwa PiS,Platforma czy PZPR. Zawsze wówczas dochodzi do wypaczeń bo władzy nie ma kto skutecznie kontrolować. Już słyszymy zapowiedzi,że potrzebna jest tak zwana repolonizacja mediów,bo wolność słowa poszła za daleko. Co to może oznaczać? Tylko jedno,powrót cenzury. Gdyby ktoś zapytał,w jakim celu władza szuka możliwości /prawnych i pozaprawnych/ podporządkowania sobie sądownictwa,można przypuszczać,że jest to jej potrzebne do ochrony swoich polityków przed odpowiedzialnością za niegodne czyny lub nawet za przestępstwa. Sprawa ułaskawienia pana Kamińskiego, tzw.Srebrnej czy niedawna sprawa pana Banasie lub nieco wcześniejsza szefa KNF powinny dawać do myślenia.
Dostojni goście zaprezentowali swoje oceny sytuacji w kraju.Mają do tego pełne prawo,mimo iż niektórym się ich oceny mogą nie podobać.

07-10-2019
10:43
Andrzej

Sala wypełniona po brzegi ? jak na Rzeszów 200 tyś. mieszkańców to sala jak by na większe imieniny. Papier wszystko przyjmie.

07-10-2019
11:24
olo

Brakuje do kompletu tylko Urbana.

07-10-2019
13:22
www

czy to nie są okulary strzeleckie???

07-10-2019
13:25
oko

Propaganda jak w głębokim PRL-u! tu powinien być napis "reklama wyborcza"; a jakie UFO ma zalecenia na wybory?? przetną Ziemię na pół czy może oszczędzą dzięki Wałęsie?

07-10-2019
14:38
Won

A to co wodki nie mozna pic? Nie lubie Komora ale nie przesadzaj.

44
Dodaj komentarz

avatar
37 Comment threads
8 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
35 Comment authors
JanuszTomekMariaJożefZOFIA Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janusz
Gość
Janusz

Moim zdaniem o wiele lepsze są chwilówki krótkoterminowe, które zwracasz w całości na raz. Nie musisz się długo męczyć z comiesięczną spłatą ratalną. Ja często zaciągam pożyczki w Szybkiej Gotówce - mają dosyć wysokie kwoty, dzięki czemu nie jesteś zbyt ograniczony, a także świetne terminy zwrotu - do 65 dni. Polecam!

Tomek
Gość
Tomek

Węglem taniej.

Maria
Gość
Maria

Dołączam do pozwu zbiorowego

Jożef
Gość
Jożef

Jestem za ,i przeciw oszukiwaniu mnie,chętnie dołącze sie do zbiorowego pozwu.Jeżeli rzeczywiście tak jest,to jest zwyczajne oszustwo

ZOFIA
Gość
ZOFIA

Chętnie dołączę do pozwu.

Grażka
Gość
Grażka

jak najbardziej trzeba tym się zająć dołączam się do pozwu

Krystyna
Gość
Krystyna

Również chętnie dołączę do pozwu zbiorowego. Sama się zastanawiałam skąd taka niska inflacja, skoro ceny tak bardzo poszły w górę, a to przecież nie koniec podwyżek

krystyna
Gość
krystyna

A ja rocznik 1953 tez oszukana to juz druga wpadka rzadu

GRAZYNA
Gość
GRAZYNA

Dołączam się do pozwu zbiorowego ,dość poszukiwania nas emerytow

Szkoła języka angielskiego
Gość

Wydatki na oświatę powinny być traktowane priorytetowo. Edukacja, nauka jest to wartość dodana, która umożliwia rozwój każdego człowieka, już od najmłodszych lat. Ja uczę się całe życie języków obcych. Moje dzieci uczą się języka angielskiego i od najmłodszych lat zachęcam moje kochane wnuczki, żeby czerpały przyjemność z nauki języków obcych. Obecnie obie moje wnuczki uczą się języka angielskiego, ale będę zachęcała je jeszcze do nauki jakiegoś języka, może hiszpańskiego, może chińskiego. Znajomość języków obcych przydaje się w najmniej spodziewanych momentach, oprócz oczywiście pracy i rozwoju kariery.

Krystyna
Gość

Wydatki na oświatę powinny być traktowane priorytetowo. Edukacja, nauka jest to wartość dodana, która umożliwia rozwój każdego człowieka, już od najmłodszych lat. Ja uczę się całe życie języków obcych. Moje dzieci uczą się języka angielskiego i od najmłodszych lat zachęcam moje kochane wnuczki, żeby czerpały przyjemność z nauki języków obcych. Obecnie obie moje wnuczki uczą się języka angielskiego, ale będę zachęcała je jeszcze do nauki jakiegoś języka, może hiszpańskiego, może chińskiego. Znajomość języków obcych przydaje się w najmniej spodziewanych momentach, oprócz oczywiście pracy i rozwoju kariery.

radek
Gość
radek

Obaj panowie /Wałęsa i Balcerowicz/ mają niewątpliwe zasługi w zmianie systemu polityczno-gospodarczego w naszym kraju. Pan prof.Balcerowicz wyprowadzał Polskę z socjalizmu do gospodarki rynkowej. Mamy wielu ekonomistów ale wówczas /była całkowita zapaść gospodarcza kraju/ nie było odważnego,który zechciałby pokierować zmianami zmierzającymi do uzdrowienia finansów publicznych. Nigdzie nie było doświadczeń w wychodzeniu z gospodarki centralnie sterowanej do systemu swobody gospodarczej,opartego o rachunek finansowy a nie o potrzeby polityczne.Dzisiaj wielu ludzi twierdzi,że można było inaczej postępować. Zgoda,tylko że mamy pełniejszą wiedzę od tych,którzy wówczas "po omacku"zmieniali system. Zasług prof.Balcerowicza nie można zapomnieć. Pan Wałęsa ma trwałe miejsce w historii Polski i w… Czytaj więcej »

who win today match
Gość

Nice Blog, With thanks! Valuable information! Useful post, Nice info!
We provide all Cricket match prediction today. BBL 2019-20 reports, 2020 IPL 13 match tips, 2020 WC T20, BPL 2020, CBTF Winner prediction tips. PSL T20 Match Toss Session cricket reports, Lambi Pari cricket tips, Fency Match Reports Today. Today match prediction tips.

wacek
Gość
wacek

zazabrane mienie każdy dostawał jakieś odszkodowanie, niech to teraz oddadzą, zapłacą za utrzymanie. trzeba było sobie po wojnie zabrać te riuny. cwaniaki hrabiowie

Rafał
Gość
Rafał

uwaga na oszustwo

radek
Gość
radek

Z dobrym dla rządzącej partii skutkiem stosowana jest sztuczka propagandowa,polegająca na izolacji pewnej grupy społecznej bądź zawodowej,poddanie jej "słusznej",medialnej krytyce zazwyczaj bez przedstawienia dowodów a resztę czyli tak zwane "dobijanie" ofiar pozostawia się niezbyt rozgarniętej części społeczeństwa. Orzekaniem w sądach zajmuje się ok 10 tysięcy sędziów. Propaganda rządowa przedstawia kilku /pewnie nie więcej niż 5/ sędziów,którzy dokonali niegodnych czynów czy zachowań. Reszta,czyli 9995 osób to porządni ludzie,z godnością i zaangażowaniem wykonujący swój zawód. Zmanipulowany suweren tego nie dostrzega. Podobnie było z emerytami służb mundurowych. Próby dyskredytowania ciągle są podejmowane,jeśli tylko mogą wyniknąć z tego doraźne korzyści polityczne. Medialnej,negatywnej obróbce poddawano… Czytaj więcej »

B-ra
Gość
B-ra

Na Zajęczej w Rzeszowie też grasuje, tyle że bez Skody, a z telefonem w ręku..... filmuje sie. Warunki są znakomite, niewykoszona trawa itp. Polecam uwadze.

hijena
Gość
hijena

niektore osoby uważają ,że noszenie okularow optycznych doda im powagi i spowoduje inteligentniejszy wyraz twarzy

Karina
Gość
Karina

Brawo Pan Prezydent. Tak trzymać.

Mieszkaniec
Gość
Mieszkaniec

Kiedy nasz prezydent zajmie się reklamami w centrum?
Czy nie można zmusić najemców by szyldy i reklamy były w jednym kształcie?
Idąc 3-go maja zamiast podziwiać deptak i piękne kamienice, podziwiamy festiwal reklam.

hijena
Gość
hijena

juz się kiedys odgrażał się,że zrobi porządek z reklamami i mimo ,że ma Ustawę Krajobrazowa ulice otapetowane reklamami przypominają prowincjonalne miasto w Bangladeszu

hijena
Gość
hijena

szczegolnie atrakcyjne są poręcze na kladce w ksztalcie deski klozetowej,wykonane porecze z egzotycznego drewna ,wypaczone ,krzywe z zadrami wygladają ,jakby wykonane były z desek ze starej palety transportowej.Rzeszow Miasto Imitacji

Teresa
Gość
Teresa

Witam.Mam tez problem ,od 2 tygodni pisze z kims,kto podaje sie za generala Millera ,jest na misji w Afganistanie.Kolka dni temu poprosil mnie,zebym zgodzila sie przyjac jego przesylke,fundusze,ktore ma zdeponowane w firmie Global Security,gdyz ta firma likwiduje swoja dzialalnosc w USA i przenosi sie do UK,a on nie ma mozlowosci innej ,zeby te fundusze przeniesc do innego banku,bo jest w Afganistanie,podal taki adres tej firmy Global Security :globalintercommserv77088@gmail.com,ze ta firma bedzie sie juz ze mna kontaktowac,poniewaz wiele czytalam na temat oszust i nie wydaje mi sie to prawdopodobne,aby ktos wysylal z Ameryki walizke funduszy,otoz ta firma Global napisala mi teraz,ze… Czytaj więcej »

ewa1976
Gość
ewa1976

nie odpisuj naciągacze

Jasio Kefirek
Gość
Jasio Kefirek

Teresa?! Ty dla jaj czy naprawdę jesteś tak tępa?

Fabiona
Gość
Fabiona

Dokładnie, nie odpisuj jemu, to naciągacze.

usotyfo
Gość
usotyfo

Jak Usztywnic Penisa

pomyslowy Dobromil
Gość
pomyslowy Dobromil

sprubój mleka z gipsem

Aldona z Pigalaka
Gość
Aldona z Pigalaka

Nikt nikomu nic nie zabrał. Powiem tak. Trzeba zmobilizować rzeszowską policję do tego, aby zaczęła rygorystycznie podchodzić do rowerzystów. Miasto wydaje ciężkie miliony na ścieżki rowerowe, a jest tak, że jest ścieżka, a koleś w obcisłych gaciach, w hełmofonie na głowie jedzie sobie obok po ulicą i pisze sms.
Rowerzyści terroryzują kierowców za aprobatą władz miasta, a policja prowadzi jakieś chore akcje dot. niechronionych uczestników ruchu drogowego.
Rowerzyści stają się coraz bardziej agresywni i robią nas wszystkich w bambuko. Trzeba to uciąć w zarodku, zanim zostanie zawiązana i zalegalizowana mafia rowerowych bandziorów.

jan
Gość
jan

Stalin takich nazywał pożytecznymi idiotami

Stanisław
Gość
Stanisław

plakat poparcia nauczycieli to można do kibla na podtarcie a NIE poparcie,a co do oglądania tv to oglądam wszystkie a was niedługo to nie będziemy czytać bo popieracie POpaprańców tyle w temacie.

Aldona z Pigalaka
Gość
Aldona z Pigalaka

To nie czytajcie towarzyszu.

ter
Gość
ter

zlikwidować kartę nauczyciela, za dni strajku obciąć wynagrodzenie nauczycielom, dodatkowo obciążyć nauczycieli za wynajęcie opiekunek przez rodziców dla dzieci,które nie mają opieki w szkole

Seweryn
Gość
Seweryn

Jeśli chodzi o korzystne pozyczki, to ze swojego doświadczenie mogę wam polecić abyście sprawdzili ofertę od AASA. Mają na prawdę korzystne warunki , a okres spłaty pożyczki to nawet 24 wygodne i nisko oprocentowane raty

hijena
Gość
hijena

najlepszy sposob na to ,zeby nie smierdzialo w autobusie, ani potem ,ani tanim dezodorantem ,to po prostu częste mycie calego ciala ,a nie tylko okolic intymnych ,tylko kiedy idzie się na ruchanko. Dotyczy nie tylko mężczyzn ,ale kobiety

Adrian Bayford
Gość
Adrian Bayford

Cześć,

Czy potrzebujesz legalnej i szybkiej usługi kredytowej?

Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę!

Zapewniamy pomoc finansową osobom poszukującym kredytów. Finansowanie kredytowe i kapitał obrotowy w celu rozpoczęcia nowej działalności lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana przy korzystnej stopie procentowej w wysokości 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami przez e-mail w celu uzyskania dalszych informacji: (adribay0008@gmail.com)

Pożyczki przez internet
Gość

Moim zdaniem trudno znaleźć pożyczkę przez internet.

ter
Gość
ter

Trzeba koniecznie zlikwidować kartę nauczyciela, to będą siedzieć w szkole 8 godz i wszystko zdążą zrobić i poprawić sprawdziany i się nauczyć -jeśli nie umieją prowadzić zajęć.

wacek
Gość
wacek

no i mogą popilnować dzieci, kiedy rodzice będą zarabiać pieniądze.

Mariusz
Gość
Mariusz

To zrozumiałem, że jak będzie darmowa komunikacja, to te osoby co mają opłacone bilety miesięczne na MPK mają się zgłaszać po zwrot nadpłaty za ten dzień?

Ryszard
Gość
Ryszard

Może trzeba było zapytać mieszkańców, czy chcą takiego,,marszałka''(Ziuka). Zachęcam do lektury autora H. Pająk ,,Ponura prawda o Piłsudskim''.

Bonifacy Krufka
Gość
Bonifacy Krufka

Chcesz się napić piwa? Nie kupuj browaru. Potrzebne deski? Nie kupuj tartaku. Kamper można wypożyczyć na wakacje, ale zamówić trzeba już teraz.

Urzędnik z UM
Gość
Urzędnik z UM

Ja myślę że gdyby tak zwolnić połowę tych urzędników to by dalej wystarczyło.

Adrian Bayford
Gość
Adrian Bayford

cześć

  Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem (adribay0008@gmail.com)

Blanka
Gość
Blanka

Mi by się przydała taka - bezzwrotna :)