Lekarze nie pracują po kilku nockach tylko ratownicy?
Przeczytaj oryginalny post blogu
21-11-2011
00:20
Redaktor

MIELEC. Wracamy do sprawy wielodobowych dyżurów w mieleckim pogotowiu.

We wtorkowych (15 bm.) Super Nowościach napisaliśmy, że lekarze mieleckiego pogotowia mogą pracować po kilka “nocek” z rzędu, narażając pacjentów na skutki swego przemęczenia.

W ślad za publikacją skontaktował się z nami Związek Zawodowy Ratownictwa Medycznego w Mielcu, który oświadczył, że długie dyżury w pogotowiu mają miejsce, ale nie za przyczyną lekarzy, tylko niektórych ratowników i pielęgniarek.

Przypomnijmy, że o wyjaśnienie sprawy wielodobowych dyżurów starosta Andrzej Chrabąszcz zwrócił się do władz pogotowia w oficjalnym piśmie. Dyrektor Zbigniew Bober, którego zwolniono z tego stanowiska…

21-11-2011
10:41
Kaptowaniec

Co to za Związek Zawodowy Ratownictwa Medycznego, który sr……….. na swoich członków czy nie należy zarząd przywołać do porządku i rozliczyć tego, co to powiedział, bo to jest działanie na szkodę Związku. Lekarze jednak dyżurują po kilka dyżurów pod rząd raz w pogotowiu następnie na oddziale w innym pogotowiu i tak oprócz etatowej pracy mają jeszcze 15 dyżurów w miesiącu.

22-11-2011
09:04
dostawca

w korso jeden ze związkowców twierdził, że jak wyp….lą dyrektora to będzie już spokój. Niestety dalej sra.ją we własne gniazdo bo dalej im teraz kontraktowi nie pasują. Gratulacje panie starosto – poparcie udzielone hołocie daje dobre owoce.

22-11-2011
21:27
TE_MA

Polskie prawo nie zabrania. To nie wiem po co to pisać. Sprawa zamknięta.

23-11-2011
22:47
mak

TY dostawca to chyba jesteś jeb…-albo na kontrakcie i boisz się że teraz będziesz zapieprzał a nie odsypiał dyzury w swoim pogotowiu. Do roboty palancie.

24-11-2011
10:27
mak

TY dostawca to chyba jesteś jeb…-albo na kontrakcie i boisz się że teraz będziesz zapieprzał a nie odsypiał dyzury w swoim pogotowiu. Do roboty palancie.

29-11-2011
11:26
irasiad

chcieli sypnąć piachem w oczy kolegom kontraktowym i pielęgniarkom, ale że są osły i nie myślą, więc "przy okazji" zadarli z lekarzami których się boją i trzeba się wycofywać rakiem. Ale to taka dobrana grupa że zawsze coś myndrego wymyślą jak tak myślą i myślą i myślą na dyżurze. Może jakby byli na 3 z kolei i spali to by se zaoszczędzili wstydu? A ty mak nie czepiaj się kontraktowych bo mają wyższe kwalifikacje i prawo im nie zabrania. I nie przeklinaj tak w poście bo od razu czuć związkowca..:-)

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.