Leki w nocy będą niedostępne?
Przeczytaj oryginalny post blogu
16-02-2012
22:37
paulina

KRAJ, PODKARPACIE. Aptekarze nie chcą pełnić dyżurów, bo im się to nie opłaca finansowo.

Powiaty chcą likwidacji obowiązku ustalania dyżurów aptek w nocy i w święta. Nie chcą ich też aptekarze, bo otwieranie placówek w takie dni przynosi im finansowe straty. Proponują żeby dyżurowali tylko chętni, którym płaciłby powiat.

Związek Powiatów Polskich wystąpił do ministra zdrowia z propozycją nowelizacji prawa farmaceutycznego. Większość samorządów  chce, by zdjąć z nich obowiązek ustalania harmonogramu nocnej i świątecznej pracy aptek i przekazać go izbom aptekarskim. Powiaty domagają się zmian, bo…

17-02-2012
09:47
Józef

Przy zaplanowanej eutanazji polaków wystarczy jedna apteka w nocy na województwo i koniecznie dla bezpieczeństwa finansowego lekarzy 100% odpłatność za leki.
ps. Oj i jeszcze jedno przyspieszenie wydłużenia wieku emerytalnego proponowanego przez znanego uzdrowiciela Polski prof.Leszka Balcerowicza!

17-02-2012
17:15
kamil

no tylko że dyżur nocny magistra za jedną noc wynosi 800zł! za jedną noc!

20-02-2012
23:06
ROMAN

pozamykać wszystkie apteki w niedziele i święta -tylko czynna jedna apteka w W-wie która wydaje tabletki dla chorej władzy- niewolnicy mogą kupić tabletki na zapas- podstawowe liczenie do stu na poziomie 1 klasy- czyli [ wiadomo do kiedy wystarczy tabletek] a jak nie wystarczy no to do rodzinnego – jak nie może zapisać bo tylko specjalista no to liczenie bardziej skomplikowane bo do specjalisty to zapisy 6- miesięcy do przodu czyli co ? – ano pozostaje przywrócić stary zawód " BABA – Zielarka" albo szaman z afryki – ewentualnie zawinąć się w prześcieradło i zdechnąć w święto a w poniedziałek pogrzeb- kolosalne oszczędności dla skarbu państwa

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.