Lipa z brzozą. To wybuch zniszczył tupolewa
Przeczytaj oryginalny post blogu
24-10-2012
12:22
Redaktor

WARSZAWA. Polscy i polonijni naukowcy jednym głosem o katastrofie smoleńskiej.

Prawdopodobnie to wybuch był bezpośrednią przyczyną katastrofy smoleńskiej – ustalili uczestnicy warszawskich obrad Konferencji Smoleńskiej. Naukowcy z uczelni technicznych z całego świata dyskutują nad możliwymi sposobami zniszczenia prezydenckiego samolotu w kwietniu 2010 roku.

Według…

24-10-2012
13:52
K.Bimbała

I co teraz, Donaldzie Donaldowiczu?

Będziecie dalej iść w zaparte? Obstawać, że to wszystko kłamstwo, bo wy macie lepszych ekspertów, takich co to metafizycznie potrafią określić przyczynę katastrofy lotniczej bez dostępu do wraku samolotu, oryginałów rejestratorów, wiarygodnych danych z sekcji zwłok, taśm z wieży kontrolnej, filmów i zdjęć z pierwszych godzin po wypadku, oraz kilkudziesięciu innych źródeł danych, wymienionych w aneksie RP do raportu MAK, których wam Rosja zwyczajnie nie dała?

•eksplozja

•eksplozja oraz manipulowanie położeniem szczątków widoczne na zdjęciach satelitarnych

•przyczyną katastrofy wielopunktowy wybuch

•sposób odkształceń, ilość, wielkość i rozrzut szczątków wskazują, że rozpad samolotu nastąpił na skutek sił działających wewnątrz samolotu.

I co teraz?
Pozamykacie wszystkie politechniki, bo one są pisowskie?
Ogłosicie kilkudziesięciu profesorów nauk technicznych nieukami?
Wsadzicie ich do psychuszki?
Zamkniecie ich w więzieniu za rabunek pary trampek i podkoszulki?
Pozabijacie ich, pozorując samobójstwo?

Nie pytajcie, Donaldzie Donaldowiczu, komu bije dzwon.

źródło:blogi GPC

24-10-2012
21:04
borjan

zastanawiam się czemu nikt nie łączy zaginięcia naszego szyfranta Zielonki z katastofą w Smoleńsku ??? Przeciez jedno z drugim pasuje i łączy się w całosc .ruskie potrzebowali naszego szyfranta by mieć kody i szyfry naszych zabezpieczeń w samolocie Tu 154 ,samolocie ,który przeciez nasi oddali ruskim do przeglądu na jakiś czas przed katastrofą .Mając kody mogli zrobić z naszym samolotem co tylko chcieli .Tak więc to nie brzoza była przyczyna katastrofy tylko zaplanowany zamach …Temat Smoleńska jest niewygodny dla co niektórych ,bo jakby tak wyszło to co wielu podejrzewa to co wtedy ????

25-10-2012
09:59
wnuk kolejarza

eszcze jakby ci panowie oświeceni wytłumaczyli mi jak się to dzieje, że przy zderzeniu z drzewem (niech to będzie nawet brzoza i to nawet wątła) np. samochodu, cierpi na tym ewidentnie samochód i jego pasażerowie, a nie "poprzerastane sękami drzewo", może zacząłbym nawet wierzyć w ich wersję.

Potem oczywiście wypowiedzielibyśmy wojnę Rosji i ruszyli kawalerią odbijać Królewiec i Tylżę.

25-10-2012
10:02
K.Bimbała

Dziś dowiadujemy się z samej Prokuratury Wojskowej o znalezieniu nitów z poszycia Tupolewa w ciałach dwóch ekshumowanych ofiarach co nie dwuznacznie w opinii prof Berczyńskiego miałoby świadczyć definitywnie o dojściu do wybuchu wew..
Ale borjan pomyśl tylko , kto ma myśleć z prostych ludzi karmionych bzdetami i niewiarygodnymi informacjami medialnymi, jeśli np. Taki Romuś Giertych- mecenas, były v-ce premier idzie do Monisi w TVN24 i plecie trzy po trzy wyśmiewając Sejmową Komisję d/s katastrofy i ma czelność obrażać ludzi starających się nawet przy zagrożeniu zawodowym pod własnym nazwiskiem i tytułem naukowym powiedzieć to co im się nasuwa w tej kwestii. Przecież bez żadnego trudu można YOU TUBE można odtworzyć nagraną przez TV TRWAM całą kwestie prezentowaną na konferencji zespołu Macierewicza odbytej w auli uniwersyteckiej z szeregiem naukowców i podanych tam dowodów.

25-10-2012
10:02
franuś

ano nic borjanku,ano nic-musimy zacieśniać stosunki z bratnimi narodami które na gazie i ropie siedzą.Już w górach Kaukazu prawie nogawki przestrzelono i trzeba było w pałacyku siedzieć a nie wyciągnąć wielu wartościowych ludzi na pewną śmierć.Dziwię się ze jako głowa państwa nie posługiwał się dublerami-kazdy dobrze szanujący się prezydent ma dublera identycznego w wyglądzie,nawet Wałęsa posługiwał się takim a, w tym przypadku sprawa była o wiele prostsza bo był pod ręką brat bliżniak i gdyby nawet to strata dla narodu nie powrównywalnie mniejsza i szkoda że nie pomyślano o takim rozwiązaniu

25-10-2012
10:42
K.Bimbała

"wnuku kolejarza" -powinieneś się raczej podpisać : wierny przyjaciel Anodiny i J. Millera (tylko te dwie osobistości wyciągnęły brzozę jako przyczynę katastrofy .

25-10-2012
12:18
Wiesiek

Brzoza skrzydła nie odłamała. Tylko je uszkodziła. Sprawę dokończyło przejście na wznoszenie – wtedy na tę końcówkę o takiej powierzchni działa siła zginająca ok 10 ton ! (policzyłem to). Tego uszkodzone skrzydło wytrzymać nie mogło. Odłamało się trochę później pod wpływem sił aerodynamicznych niszcząc wszystko, co było w tym skrzydle. Reszta – to skutek tego zdarzenia.
Proste to jak budowa cepa.
Macierewicz i jego naukowcy to po prostu polityka i tyle – robić szum i wyciągać pieniądze na nic nie warte "badania" i snucie bezsensownych teorii.

25-10-2012
12:19
czytelnik Nowin

To prezes jest winien. Po co kazal leciec i ladowac w Smolensku ?
Chcial pokazac co to ja nie jestem, a potem jak sie stalo to dupe cofa i pokazuje palcami na wszystkich dookola aby o nim nie gadac. "Lapac zlodzieja" – znacie to ?

25-10-2012
17:43
mono

Wiesiek a Ty gdzie naukowo pracujesz? W POlsce – Politechnika, AGH, WAT?
Widzę że swoim autorytetem naukowym się podpierasz. Proszę podaj pełne dane – imie i nazwisko sprawdzę publikacje naukowe.

25-10-2012
17:43
maks

Czytelniku Nowin – jaki prezes jest winien? Prezes z Twojego GS-u?

26-10-2012
09:19
franuś

kurdupelki,kurdupelki-podciągnij się bo bredzisz

26-10-2012
09:20
franuś

chłopie co tobie -po jaką ku..ę leciał -już raz mu nogawki przestrzelili w górach Kaukazu ,naprawiacz świata.Gdyby w pałacyku siedział to do końca kadencji jeszcze mógł udawać bo wiadomym jest że to było nie porozumienie z tym wyborem a, nita to ty też masz w du..ie-specjalisto od wypadków lotniczych

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.