Łowili ryby w miejscu, gdzie jest to zabronione
Przeczytaj oryginalny post blogu
28-08-2012
14:32
Redaktor

PRZEMYŚL. Trzech mieszkańców Przemyśla wkrótce odpowie za nielegalny połów ryb.

Mężczyźni wyposażeni w wędki zostali zauważeni przez funkcjonariuszy Państwowej Straży Rybackiej w miejscowości Prałkowce, gdzie ustanowiony jest obręb ochronny na rzece San. Okolice znajdującego się tam progu spiętrzającego wodę są miejscem, które nie tylko upodobały sobie ryby, ale także polujący na nie kłusownicy.

W trakcie wykonywanych czynności na brzegu odnaleziono złowione już ryby, które ponownie…

28-08-2012
17:17
maciek

masakra dobrze ze nie dozywocie albo kara smierci smiech na sali mogli amber gold otworzyc czy cos i kase robic a oni tylko ryby chcieli polowic polska wtf ?!!!!!!!!! oni popelnili przestepstwo kurw… co za kraj pojeb….

28-08-2012
17:17
maciek

i wyposazeni w wedki jakby conajmniej to kalachy byly gangsterzy jacys z wedkami hahaha polska zacofany prostacki zzaklamany katolicki kraj naprawde czytajac niektore artkuly to az sie wierzyc niechce ze takie rzeczy sie tu dzieja jak zwykle politycy grube ryby ksieza biskupi walki kreca i to potezne a takie male ludki z wedkami przstepcami zostaja za jakies karasie

29-08-2012
07:15
mat

kolejny sukces służby mudurowej – wcześniej złapali mietka jak pił piwo w parku, później witka jak poszedł za potrzebą, następnie amatora ornitologa który zakłócał lęgi brzęczyszkowi plamistemu. A spróbujcie coś załatwić poważnego jak trzeba to papierologia taka że czlowieka szlak trafia.

No i oczywiście mam nadzieję, że za ten nielegany połów tych panów wyślą na 2 letnie wczasy do pensjonatu przy ul. Załęskiej w Rzeszowie. Prawo musi być przestrzegane! Cwaniacy zakładają amber goldy zgodnie z prawem.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.