Majątek trzeba wydać za leczenie lub ubezpieczenie
Przeczytaj oryginalny post blogu
21-02-2013
06:08
Redaktor

PODKARPACIE. Umowa o dzieło nie zobowiązuje do ubezpieczenia pracownika. W razie wypadku lub poważnej choroby za hospitalizację taka osoba może zapłacić nawet kilkanaście tys. zł.

- Syn kilka lat pracował na tzw. umowie śmieciowej. Ostatnio stracił i tę pracę, ale nie zdążył się jeszcze zarejestrować w urzędzie pracy. Wczoraj miał wypadek i…

21-02-2013
09:03
~Edmund

Chlopie ucz sie jezyka i naginaj z tego kraju. Smeciowa umowe to sobie mozna dupe utrzec a pozniej tą umową gebe takiego pracodawcy. Ale u nas jest wlasnie taka polityka ze pracodawca ktory łaske ci robi ze zatrudni nawet na umowie smieciowej najczęsciej musi sie wpierw nachlać kasy dla siebie a jak tzreba zaplacic pracownikowi to jeszcze mlaska no wiesz bo to bo tamto z łaską a np zostan dodatkowo nadgodziny (najlepiej za darmo dla idei pracy) . Chciałbym zeby takim pracodawcom zabrakło kiedyś rak do pracy upadły i firmy i sami niezaleznie od wieku byli zmuszenie napierd..lać na umowie smieciowej do konca zycia.Osbiscie zszokowala mnie kwota raty tego dobrowolnego ubezpieczenia w NFZ. Dobra jest tylko dla obcokrajowców ktorzy musza jakieklowiek ubezpieczenie miec ale lepiej zeby nie wiedzieli jaki jest standard leczenia i troska o zwyklego pacjenta bo polak musialby byc idiota zeby tyle placic za zbywanie przez lekarza.(sa wyjatki ale jest ich nie wiele) Zastanawiam tak przy okazji ilu lekarzy na 100 umialoby sie w miare dogadac i postawic trafna diagnoze np po agnielsku pacjentowi obcokrajowcowi???

21-02-2013
15:46
konovich

Polacy stali się śmieciami we własnym kraju ,dziękujemy ci Donaldzie Tusku.

22-02-2013
08:37
ROMAN

no Panie konovich – nie śmieciami – po prostu niewolnikami ; pomimo tego że niewolnictwo jest zakazane prawnie we wszystkich krajach świata – niewolnik / podobnie jak ten pracownik na umowie śmieciowej jest po prostu rzeczą / jest własnością tu właściciela który może nimi swobodnie rozporządzać – w myśl zasady ; jak Ci nie pasuje to brama jest szeroko otwarta ;
pozatym nie ma się co dziwić bo słowo słowianin [ slav - slawe- slave- sklave- esklave ] to po prostu NIEWOLNIK – historia zatoczyła koło nie ?

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.