Marszałek Karapyta nie trafi do aresztu
Przeczytaj oryginalny post blogu
16-05-2013
15:29
paulina

RZESZÓW. LUBLIN. – Prokuratura nie wykazała, by marszałek na wolności mógł podejmować jakieś działania utrudniające śledztwo – oznajmił Sąd Okręgowy w Lublinie.

- Postanowienie Sądu Rejonowego w Lublinie o zwolnieniu marszałka Karapyty z aresztu pozostaje w mocy – taką decyzję podjął i ogłosił w czwartek sąd II instancji. Zdaniem sędziów, poręczenie majątkowe…

16-05-2013
20:32
miki

Akta trzeba było dokładnie przeanalizować bo liczą kilkadziesiąt tomów ale to nic nie znaczy, gościa który kradł piwo, ukradł zegarek koledze i batoniki lub jechał po piwie tak należy przymknąć, ale tutaj wszystko jest ok !

16-05-2013
20:33
Mania

Ludzie walczyli żeby tak było i na styropianie sobie drzemali w 1980r,a w wyborach 04.06.1989 Polacy zadecydowali ,że chcą kapitalizmu.To mają co wybrali.
Niech się teraz nie dziwią, że prostego człowieka wsadza się do kryminału za byle co, a Sawickiej wypłaci się odszkodowanie z budżetu państwa, bo ona za branie łapówek odpowiada jedynie moralnie. Toż i M.Karapyta też odpowiada jedynie moralnie, bo jest funkcjonariuszem rządzącej Partii. Idzcie do Wałęsy z protestami, jemu się wiedzie dobrze, trochę gorzej robotnikom których zbajerował.
Najśmieszniejsze jest ,że Piotr Duda chce protestować przeciwko nowej Polsce.A ja się pytam kto taką Polskę zbudował jak nie Solidarność?

17-05-2013
09:23
Imię (wymagane)

a jak wysoka lapowke wzial sedzia?

17-05-2013
09:23
ciupak

rogacze powinni się skrzyknąć i obić ryja knurowi

17-05-2013
09:24
ZB

Sędziowie realizują głoszone wyborcze hasła PSL-u m.in "Razem tworzymy lepszą przyszlość"
"Człowiek jest najważniejszy.." Trudno nam zostalo tylko rozpiep..ć ,zbojkotować , całkowicie obecny aktyw PSL i zacząć od nowa!!!! To orzeczenie Sądu do końca pozbawi Polaków zaufania do państwa ponoć prawa. Pokazuje nam Polakom,że prawo jest dla bogatych.Może gdyby panowie z CBA , publicznie nie wyrażali dezaprobaty na poprzednie orzeczenie,to wynik mógłby być inny.Ale wystąpienie tegoż CBA uraziło dumę towarzystwa w togach.Czy temu środowisku ,zależy tak naprawdę na praworządności? Mnie już nic nie zdziwi. Teraz rozumiem, dlaczego PSL prowadził walkę z min.Gowinem,

17-05-2013
09:24
Antek

Chory kraj chore społeczeństwo,chore sądy,Jedna z partii która chce walczyć z patologią jest ośmieszana na każdym kroku.To jest możliwe wyłącznie w Polsce.

17-05-2013
10:44
Ambroży

S N- powinny zainicjować w tym roku obchody uroczyste ' KNURA PODKARPACIA " dla uczczenia dokonań marszałka K. w sferze seksu z podwładnymi (seks za pracę), zaś tego lekarza co wystawił mu zwolnienie chorobowe pozbawić pracy w zawodzie na naszym terenie!.

17-05-2013
10:45
beti

Kto taka Polskę zbudował? To wspólne dzieło tzw. elit okrągłostołowych – wyselekcjonowanej przez komunistów (w praktyce przez bezpiekę) CZĘŚCI ówczesnej i towarzyszy z PZPR-u. póki co, świetnie pamiętam tamte czasy, także np. strajki z maja i sierpnia 1988 r., organizowane przez nowe pokolenie robotników i opozycji, z którymi niejaki Wałęsa nie miał wiele wspólnego. Pamiętam zarówno tą cały cyrk związany z okrągłym stołem, te potępienia i gromy rzucane przez komuchów i wałęsiarzy przeciw manifestującej młodzieży, słowa pana Goliszewskego (dziś bodajże Bussines Center Club) wypowiedziane w TVP, że konieczne będzie zalegalizowanie "Solidarności" ale na zupełnie innych zasadach, bo absolutnie nie może ona być spontanicznym ruchem społecznym jak ta z lat 1980 – 81. Pamiętam świetnie czas, kiedy trwała już kampania wyborcza, jak np. 1 maja 1989 r. maszerowali sobie komuniści, a w swoich pochodach opozycja "konstruktywna", ale już pochody organizowane przez "Solidarność Walczącą", PPS – RD czy KPN były rozbijane przez ZOMO dokładnie tak jak w stanie wojennym. Największymi beneficjentami tzw. reform (właśnie – reform, a nie zmian) stała się czerwona nomenklatura.

17-05-2013
14:43
podkarpacki obywatel

to wołą o pomste do nibios. Ogłosmy od razu ze Sadom nie podlegaja politycy partyjni a tylko zwykla cholota narod

17-05-2013
18:14
wnuk rzeznika

U domu mojego dziadka przedwojennego rzeznika byla tradycja ktora trwala od lat.
W Niedziele Wiekanocna po poludniu do stolu byl podawany w calosci swinski leb gotowany w kotle. Na stol w polmisku podawany byl taki parujacy swinski leb ktory mial w ryju korzen chrzanu z zielona kita.
Dziadek pierwszy kroil sobie kawalek goracego i parujacego podgardla na talerz, a po nim kazdy wedle starszenstwa krajal sobie kawalek tego lba wieprzowego i jadl wedlug tego jak lubial, z tartym chrzanem, musztarda lub posypany papryka.
Ile razy patrze na Karapyte lub jego zdiecie to widze wlasnie ten SWINSKI LEB i ten ryj z chrzanowa kita jaki byl u dziadka na stole.

17-05-2013
18:14
emigrant

Urzednik administracji amerykanskiej zlapany na skorumpowaniu czy innym nagannym czynie traci
nie tylko premie medale ale takze prawo do emerytury. W Polsce zacierana jest ostrosc prawa , wszystko staje sie wzgledne, dialektyczne.Tworzone jest prawo prawnikow nie majace nic wspolnego z prawem zwyczajowym czy odczuciami spolecznymi. To degeneracja prawa. Zlodziej przestaje byc zlodziejem, na skorumpowanego urzędnika nie ma bata bo otoczony jest przez mu podobnych. Kodeks karny przestaje byc prawem nadrzednym.
Etyka i moralnosc ……… a co to jest???

17-05-2013
20:21
Janusz

wpełni się zgadzam z Twoja opinią

18-05-2013
00:15
RYSZO

ŚWINKA MA RYJEK I TYM RYJKIEM RUSZA TU I TAM A MY TEJ ŚWINCE JESZCZE ZA TO PŁACIMY!

18-05-2013
09:39
Garda

A ja pójdę i dam mu w gębę i dostanę 5 lat chyba że sprawa trafi do Lublina do pani sędziny.Ciekawe ile to kosztuje.?

18-05-2013
09:39
śmutny

Ot to Polska właśnie.Polska tuska -wstyd i kompromitacja.Zasada taka ,że swój swojemu nie zaszkodzi.Gdyby sam nie poddał się dymisji z PSL to Bury by bronił go do ostattniej kroplli potu.
Ale widocznie tak mu kazano dla dobra partii..Jestem rolnikiem ale z obecnym PSL -em wcale się nie
utożsamiam bo to bagno nad bagnami i afera u nich za aferą.

18-05-2013
18:22
mamnick

KARNA PYTA DO PAKI!!!!!!!!

19-05-2013
10:37
Aleksandr

Gdyby mi posatwili podobne zarzuty ( i jeśli nawet byłbym niewinny i później oszczyszczony ) to przesiedziałbym w areszcie najpierw 3 m-ce , z polecenia pana prokuratora, a następnie do rozprawy następne trzy, czyli razem 6 miesięcy w pace za nic. Dlaczego? Nie mam pieniędzy na odparcie zarzutów. Karapyta ma. (Polecam filmy: "Symetria" oraz najnowszy "Układ zamknięty")
P.S.Mam nadzieję, że rano nie odwiedzi mnie CBA po jakimkolwiek "zarzutem"…

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.