Miejskie słupy ogłoszeniowe nie są... miejskie!
Przeczytaj oryginalny post blogu
04-04-2012
06:00
paulina

RZESZÓW. Mieszkańcy nie mogą wywieszać ogłoszeń na słupach.

- Chciałam rozreklamować swój sklep m.in. poprzez rozwieszenie plakatów na słupach reklamowych w Rzeszowie. Byłam przekonana, że są to słupy należące do miasta i…

04-04-2012
12:03
ROMAN

no proszę – czy to z nowu jakiś " MYK" – czy trefny przękręt ?- czyli jak miastowe czy prywatne – czy miasto je wyremontowało – z podatków – a gośćrobi kasę to jest ta innowacja

04-04-2012
12:03
ewa

Afera o nic.Autobusy MPK również kupione za publiczne pieniądze,a za bilety trzeba placić!
Moim zdaniem trzeba podziękować tej firmie , ktora się tym zajmuje poniewaz te słupy mają jakiś wygląd, a nie jest to jeden wielki śmietnik!

04-04-2012
12:04
grrr

Taki rząd. Cos sie wybuduje za nasze pieniadze i pocichaczu sprzeda zanim głupi ludzie się dowiedzą,
Stadiony, autostrady itp. no nie nasze.

04-04-2012
12:25
grzeg

droga pani ewo, niech ta firma sama sobie kupi słupy, niech zapłaci miastu wtedy za dzierzawe(tak jak teraz) i niech sobie wtedy swiadczy takie usługi niemam nic przeciwko. a po drugie jak tak musi być co jest przykre to niech ta firma oznakuje uczciwie te słupy!!! a nie na wiekszości z nich niema zadnego oznakowanie. A co do autobusów MPK to przepraszam panią ale rozmawiamy tutaj o słupach a nie o komunikacji miejskej.

04-04-2012
14:20
ewa

drogi Panie Grzeg , komunikacja miejska to przyklad. Na każdym słupie widnieje informacja – "zakaz umieszczania plakatów bez zgody Epsilon". Każdy inteligentny człowiek powinien wiedzieć co to znaczy!
Firma ta płaci duży czynsz za dzierżawę tak jak wcześniejsi dzierżawcy.Jak człowiek się interesuje to wie!

04-04-2012
14:20
res

drogi panie grzeg, jeśli sobie ktoś coś sam kupi, to niby dlaczego ma jeszcze komuś płacić za dzierżawę. to tak jak by pan kupił sobie dom i płacił jeszcze deweloperowi czynsz. gdzie logika?

04-04-2012
18:36
gość

Droga Pani Ewo, widać, że pracuje Pani w tej firmie bo jest Pani bardzo zorientowana. Szkoda, że nie zauważyła Pani, że na zdjęciu zrobionym przez gazetę widać nazwę TABLETEX a nie EPSILON. PRoszę się już nie kompromitować!!! To że płacą dzierżawę to nic nie znaczy. Miasto dostało je za darmo od mieszkańców i nie miało prawo czerpać z tego zysków. Sprawa na pewno nie ma jeszcze finału.

07-04-2012
10:19
grzeg

Pani Ewo, w takim razie mogę panią zaprosic i objedziemy słupy i pokaże pani ze nie na kazdym jest informacja. po drugie informacja ta ma być jasna i czytelna a nie zamieszana gdzieś miedzy plakatami, ja niemam czasu będąc przekonany ze jest to miasta czytać po całym słupie co to za ogłoszenia tam są, skoro pani firma ma na dzierzawe to niech znajdzie pieniądze na tabliczki zamieszczane na słupach tak jak jest to na niektórych(tylko że nie państwa a poprzednich dziwerżawców) Przykre to ale niestety prawdziwe. Co do inteligencji Pani Ewo to brakuje jej faktycznie pewnym osobom a najbardziej właścicielowi tej firmy.

07-04-2012
10:19
grzeg

drogi panie res, ja nie pisze zeby ktoś płacił za dzierżawe swojej własności ale za teren na którym ta własność pana stoi, bo oczywiste jest ze nie stawia pan domu na działce sąsiada nie dając mu nic w zamian prawda? tak jest i wtym przypadku.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.