Mieszkańcy cierpią przez utrudnienia, a miasto na to pozwala
Przeczytaj oryginalny post blogu
03-07-2012
06:07
paulina

RZESZÓW. Czytelnik: – Czy pan Podkulski płaci za zajęcie pasa drogowego np. na Piłsudskiego? Miasto: – Nie, bo przebudowuje ulice.

Od kilku…

03-07-2012
06:53
Robert

Jak znam życie to jest to prezent Pana Prezydenta

03-07-2012
08:29
Pietia

przebudowuje drogę ? jakaś kpina…na zdjeciu widać że zrobił sobie magazyn na niej…

03-07-2012
10:03
Pablo

Na drodze jest magazyn i wszyscy płacimy za to staniem w korkach i paliwem dla samochodów. Jak narazie to widać wyraźnie, że nacisk jest kładziony na wykonczenie centrum a nie na przebudowę drogi. Trzeba było przesunąć ten cały "lotniskowiec" o 10 metrów od ulicy i miejsca byłoby w sam raz dla wszystkich. Nie bedzie trzeba długo czekać i usłyszymy, że niestety nie uda się poprawić infrastruktury drogowej bo nie ma miejsca. Czy ktoś w ratuszu wie co to negocjacje? Ruch raczej będzie rósł, dodatkowy pas do skrętu w prawo jest potrzebny na tym skrzyżowaniu od strony ul. Marszałkowskiej w kierunku wiaduku śląskiego.

03-07-2012
10:04
janek

tak samo było przy Nowym Świecie i jakoś nikt nie płakał… Dziwne że mieszkając w mieście ludzie chcą spokoju ciszy i braku kurzu… bardziej gość ma problem ze sobą niż z całą tą sytuacją…

03-07-2012
10:04
Kasprzak

Jak znam życie to kolejny narzekacz… takich samych było na pęczki przy budowie Milenium Hall.

03-07-2012
11:05
adam

Podkulski dostal od prezydenta w prezencie ten pas bo przeciez jego budowa wyszla na chodnik i nie ma dla niego zadnych przepisow o granicy, pasie zieleni itd…..

03-07-2012
13:35
Kierowca

Czy ktoś prowadził pomiary czy inwestycja jest w odpowiednich odległościach od psów drogowych?
Bo jak na moje oko nie.
Ale przecierz nie wolno prowadzić kontroli bez uprzedzenia.

03-07-2012
13:35
wojtek

Zarząd miasta Rzeszowa od lat jest zakładnikiem inwestora byłego policjant z jasła Jasła.Czy to nie dziwne że żadne inne inwestycje nie są realizowane w innych miastach tylko w Rzeszowie.Bo to tylko w Rzeszowie inwestor nie ma żadnych problemów ani z zakupem gruntów ani z offsetem ani z pozwoleniem na budowę.Mało tego jego nie obowiązują żadne normy budowlane, miasto bez problemów legalizuje samowole budowlane i do tego realizuje inwestycje miejskie wokół jego budów.W innych miastach powiedzieli by ludzie że jest korupcja na stuku inwestor-urząd, w Rzeszowie mówią że urząd jedynie sprzyja inwestorom ale nie wszystkich.Dlaczego nadal miasto nie zamieniło się z gruntami z formą która chciała budować Bella Dolinę, jest nawet na to uchwała rady miasta a zamienia się z innymi inwestorami bez problemów którzy zamiast parkingu chcą budować obiekt handlowy.

03-07-2012
16:30
wnuk kolejarza

Panie Wojtku. Miasto się zamieniło (w zeszłym roku) z firmą "która chce budować Bella Dolinę" większą działką, drugą mniejszą (ostatnią żądaną przez Mayland) działką zamieni się na dniach, ale ta firma orzekła, że jest kryzys i na razie budować nie będzie. na ten temat niedawno był artykuł chyba nawet tu, w SuperNowościach.
Więc – można narzekać na to w jaki sposób buduje Podkulski i jak negocjuje warunki budowy z nim Ratusz, ale problem jest jeszcze jeden: gdyby tu nie budował Podkulski, to nie budowałby nikt.
Mielibyśmy zapyziałą dziurę i staw po wyburzonym hotelu, a nie inwestycje.
Bo Rzeszów to nie jest Buenos Aires i inwestorzy nie stoją w kolejce przed ratuszem. Niestety.

03-07-2012
20:25
RZESZOWIAK

JAK WIDAĆ NA ZDJECIU PAN PODKULSKI URZĄDZIŁ SOBIE SKŁADZIK .GDZIE SŁUŻBY ,URZĘDNICY RADNI I PAN PREZYDENT ODPOWIDZIALNE ZA TAKI STAN . A TYLE PISZE, MÓWI SIĘ JAKI RZESZÓW ZAKORKOWANY ., KOLEJNE CENTRUM HANDLOWE(MILENIUM HALL) KTÓRE BEDZIĘ ŚWIECIC PUSTKAMI .

11-07-2012
16:10
jan

Millenium powstało bez udziału p.Podkulskiego i całe szczęście.Ma styl i smak i widać,że nie żałowano pieniędzy.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.