Mieszkańcy gminy nie chcą do Rzeszowa
Przeczytaj oryginalny post blogu
11-12-2011
21:41
paulina

TRZEBOWNISKO. Prezydent Ferenc stara się poszerzyć granice miasta, ale władze Trzebowniska są temu przeciwne.

Prezydent Tadeusz Ferenc próbował zachęcić władze samorządowe żeby zgodziły się na oddanie całej gminy Trzebownisko i przyłączenie jej do granic Rzeszowa. Bezskutecznie. Nie tylko władze tej gminy, ale nawet ponad 90 procent mieszkańców sprzeciwia się temu.

W ub. tygodniu prezydent Ferenc wraz z przewodniczącym Rady Miasta, Andrzejem Decem, pojechali do władz gminy Trzebownisko i przekonywali, że będzie to dobre rozwiązanie dla gminy, ale też dla Rzeszowa.

- Poinformowaliśmy prezydenta, że sprzeciwiamy się…

12-12-2011
12:50
slk

TAK dla przyłączenia Trzebowniska do granic Rzeszowa. Pracować chcą w Rzeszowie a mieszkać już nie.

12-12-2011
23:43
N

Równie dobrze można napisać o mieszkańcach Rzeszowa, masa ludzi pracuje w gminie Trzebownisko.

12-12-2011
23:43
eska

Ciekawe, ilu Rzeszowian korzysta z lotniska, które jest przecież w gminie Trzebownisko. SLK, nie bądź taki zasadniczy

13-12-2011
10:20
Stefan

Mieszkańcy Trzebowniska trzymajcię się z daleka jak tylko można od Rzeszowa. Jak was wcielą to po was. Przekonacie się co to jest ingnoracja władzy, zobaczycie, że w tym mieście urzędnik jest panem i królem a petent natrętem, którego trzeba spuścić w kanał. Tylko swoi mogą liczyć na przychylność. Latami będziecie błagać, aby zrobiono wam kawałek chodnika, ulicy czy kanalizacji. Władza obieca owszem, będą mitingi z preziem i jego zadupasami, pokazywanie słupków, że "my tymi ręcami", ale potem zapomnij i puszczą was buspasem na zieloną trawę. Sprawcie, aby przysłowie "mądry Polak po szkodzie" nie sprawdziło się.

13-12-2011
19:14
ziom

Jestem mieszkańcem gminy Trzebownisko i jakoś nikt nie pytał mnie o moje zdanie w sprawie przyłaczenia do Rzeszowa. Na podstawie jakich więc wyników badań wójt twierdzi, że 90 % mieszkańców nie chce przyłaczenia. Czyżby chodziło o obawę utraty stanowiska przez Pana wójta. Swoją drogą należałoby zapytać mieszkańcó co o tym myślą. Zrobić profesjonalny sondaż a nie forsować rzekomy "głos ludu". Jeżeli były prowadzone jakieś badania sondażowe to należało by podać ich źródło aby nikt nie miał wątpliwości.
A co do przyłączenia to zarówno mieszkańcy Rzeszowa jak i Trzebowniska nie "napinajmy się" na jakieś bzdurne argumenty (kto gdzie pracuje) tylko należy to poważnie przedyskutować i wykazać wszelkie "za i przeciw".

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.