Mieszkańcy wygrali z prezydentem Ferencem
Przeczytaj oryginalny post blogu
11-07-2012
06:10
Redaktor

RZESZÓW. Prezydent obiecuje, że droga do strefy ekonomicznej Rzeszów-Dworzysko powstanie w innym miejscu niż wcześniej planowano.

- Podtrzymuję decyzję, że w pierwszej kolejności powstanie droga przy torach – mówił prezydent Tadeusz Ferenc na poniedziałkowym…

11-07-2012
09:03
Zdzich

Obiecanki cacanki…Obiecać można zawsze, to nic nie kosztuje. Nie pamietam ile lat temu gdy Białą przyłączono do Rzeszowa Ferenc na spotkaniach obiecywał budowę chodnika na Makuszyńskiego (na własne uszy słyszałem) i co?. Przyjedżcie zobaczcie, tam juz niedługo to nawet drogi nie będzie, a co dopiero chodnik. Dalej od chyba dwóch lat obiecują chodnik na Miłosza i co ?. To samo jak wyżej na Makuszyńskiego .Ja rozumię, że mogą być problemy np. z wywłaszczeniem, projektem itp. ale po co obiecywać?. To było "z mojego podwórka", ale taki np. remont ulicy Rejtana to ile juz lat nie może się rozpocząć.

11-07-2012
12:44
wojtek

Droga zapewne powstanie może nie czteropasmowa ale zapewne dwupasmowa bo miasto wydało na projekt ponad 30 mln zł z budżetu miast choć nie było wszystko odpowiednio przygotowane.Trzeba dodać, że bez tej drogi do strefy ekonomicznej nie będzie infrastruktury technicznej czyli sieci kanalizacyjnej,wodnej elektrycznej.Trzeba zaznaczyć że jakoś ta strefa ekonomicznej nie może powstać, bo w mieście wielkiej imitacji powstają jedynie inwestycje kosmetyczne.Na poważne inwestycje typu most północny, obwodnica czy aquapark miasto jest za słabe organizacyjnie.Zapewne trzeba czekać na nowe władze miejskie do następnych wyborów samorządowych.

11-07-2012
12:49
i

A co z poprawą bezpieczenstwa na ul.Strażackiej od Al.Sikorskiego.
Pan Prezydent też obiecywał ! Czekamy . Może KTOŚ z WŁADZ podejmie ten temat

11-07-2012
16:15
Stefan

On niejedno już obiecywał. Staroniwa miała być prawie jak Hollywod, a do dzisiaj nie ma kanalizacji, wody, gazu i mieszkańcy załatwiają się za stodoła. Poprostu stolyca innowacji. To miasto ma szanse zostać metropolią tylko jak zmieni się myslenie władzy – jak zmieni się dziadka na dobrego gospodarza .

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.