Millenium Hall i Galeria Rzeszów jako nikomu niepotrzebne inwestycje które przynoszą miastu same straty.
26-01-2013
12:08
Radovan Karadjić

Witam, nie dawno powstała w Rzeszowie rządzonym przez Tadeusza F. nowa galeria. Jej właścicielem jest były milicjant. Wybudowano ją po części za pieniądze podatników, mieszkańców Rzeszowa. I to za większą część. I tu chciałbym zadać pytanie: po co ją zbudowano? Komu ona ma służyć?

Niby mieszkańcom, ale większość z nich tam na zakupy nie stać. Na przykład kogo stać na  kurtkę wyprodukowaną w Chinach (made in PRC, lub made in China)  wyprodukowaną za cenę 2-3 dolarów a kosztującą 600-800 złotych?

Przy przeciętnych zarobkach mieszkańców wynoszących 900-1000 złotych netto, na taki "luksus" rzadko kogo stać.

I raczej nikt mądry nie ulokuje swoich ciężko zarobionych pieniędzy w takie nic nie wartające (nazwijmy to po imieniu) gówno. Dlaczego pan Ryszard nie stawia na sprzedaż polskich produktów, promując polskie marki, produkty polskich zakładów za przystępną cenę?

Z cała pewnością sprzedawanie produktów Zienia czy Paprockiego i Brzozowskiego za 1,5 zł za sztukę do promowania polskiej marki nie należy.

 To samo tyczy się drugiej galerii Millenium Hall.

Tutaj dochodzi jeszcze dziwny sposób powiedzmy to reklamowania się. Czy właściciele MH mają zgodę Urzędu Przestrzeni Powietrznej na laser?

Przecież promienie laserowe utrudniają ruch powietrzny nad galerią.

Dziwi też zaangażowanie prezydenta Rzeszowa Tadeusza Ferenca w te galerie. Przecież ten człowiek zamiast wydawać głupawe nowe decyzje o pozwolenie na budowę na przynoszące straty miastu kolejne bunkry, mógłby się zająć budową zakładów pracy przemysłowej  których tak brakuje miastu.

Dziwny jest ten Rzeszów…..

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.