Millenium Hall otwarte, a przebudowa Rejtana wciąż się przesuwa
Przeczytaj oryginalny post blogu
17-10-2011
22:09
paulina

RZESZÓW. Poszerzenie ważnej arterii rozpocznie się w przyszłym roku.

Otwarcie Millenium Hall spowodowało problemy komunikacyjne na drogach wokół nowej galerii. Tymczasem wbrew składanym od kilku lat obietnicom miasto wciąż nie przystąpiło do przebudowy al. Rejtana.

O tym, że miasto ma przebudować al. Rejtana słyszymy od kilku lat. Do przekazania miastu na ten cel 5,5 mln zł zobowiązał się poprzedni inwestor Millenium Hall Bogdan Pawłowski. Z tej umowy nigdy się nie wywiązał.

Po tym, jak niedokończona galeria została zlicytowana przez komornika, zobowiązania poprzedniego inwestora wobec miasta nie przeszły na nowego. Stąd…

18-10-2011
10:08
roman

no to ja się pytam- kto pilnował tych ustaleń-kto to miał egzekwować- kto te ustalenia podpisywał- dlaczego to tyle trwa- dlaczego nikt nie wyciąga konsekwencji z tego tytułu- a rezime- ciągle to samo – czyli słyszymy to samo i nic- na zasadzie dziad gadał do obrazu a obraz ani razu- po prostu – urzędnicza paranoja.

18-10-2011
13:14
Ania

po co to pisac ciagle to samo? drodzy dziennikarze dotrzyjcie do tego kto podpisal ustalenia kto od nich odejscie i wszystko jasne, Prawo w naszym kraju jest do przestrzegania przez rownych i rowniejszych, jeden decydujacy podpis na dzis nie ma zadnego znaczeniajutro ot i wszystko apropo w urzedzie miasta siedza ci sami na stolkach od pierwszych podpisow do kolejnych od prezydenta po urzednikow

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.