Miłocin chce do Rzeszowa, Pogwizdów Nowy nie chce
Przeczytaj oryginalny post blogu
05-03-2013
06:12
paulina

RZESZÓW. Mieszkańcy sołectw Miłocin i Pogwizdów Nowy w niedzielę głosowali w sprawie włączenia ich do granic administracyjnych Rzeszowa.

Mieszkańcy Pogwizdowa Nowego powiedzieli “NIE” włączeniu sołectwa w granice administracyjne Rzeszowa. Zupełnie przeciwnie zagłosowali…

05-03-2013
08:58
olokolo

I w ten oto sposób rzeszów nadal będzie wschodem, prowincją zadupiem i hehe stolica innowacji hehe.

05-03-2013
08:58
FCŁ

Niech ktoś z Gminy Trzebownisko napisze jak wyglądają obecnie konsultacje! Zebrania o 9 rano żeby nikt nie przyszedł a na nich nagonka na Rzeszów i wmawianie że ludzie będą płacić wyższe podatki i dużo stracą jak będą za przyłączeniem po czym odbywa się głosowanie. Kiedy anonimowe głosowanie PANIE WÓJCIE, zamiast bicia piany?

05-03-2013
19:31
ROMAN

no niedowiarki – poczekacie jeszcze trochę i będzie po sprawie – wtedy docenicie coście stracili jak za każdą "pizdułką" będziecie musieli jechać do Krakowa albo do Lublina -
- ale jak zwykle mądry "P" po szkodzie. – no bo wiadomo kto do stołka przyspawany to go nikt nie oderwie – to dowiodła historia świata – chyba że takiego jegomościa albo skryto otruto – albo po cichu zakłuto, i wtedy historia dziejów toczyła się dalej ale już bez tych jegomości.

06-03-2013
09:24
rzeszowiak

Nieprawda, po tym jak włączy to będzie inwestował w te tereny i za 15,20 lat będą terenami rekreacyjnymi ,mogą tam powstawiać biurowce fabryki ,a jak pozostaniem przy 180tysiacach ludzi to nikt nas powaznie traktować nie będzie.

06-03-2013
09:24
rzeszowiak

Bardzo ciekawe ,nawet o tym nie wiedizałem, śmiesznym fenomenem jest to że wójtowie wciskaja ten sam bajer swoim mieszkancom że będą więcej płącili za to za tamto, prosze skonkretyzowac wiecej to znaczy ile, pare groszy ? ale ludzie są nieco zapatrzeni ,wolą zostac tam gdzie sa nawet jakby się paliło waliła, i przeważnie tytlko na tym cierpią. Bo aby jaka kolwiek inwestycja miała miejsce to musi być kasa a w gminie z nia krucho.

06-03-2013
13:05
Łąka

poczytajcie na stronie trzebownisko.pl czym zajmuej się wójt w trakcie pracy.. zamiast informować o tym co się robi w gminie, ciagłe artykuły o chorobliwej walce z ferencem. mówienie o propagandzie a kazdy wie, że wiekszego propagandzisty od fedana nie ma w okolicy. czemu wójt nie powie np o wysokosci podatku od mieszkania/domu? czyzby w rzeszowie bylo taniej? podobnie z biletami.. nie dajcie sobie wciskach bzdur przez tych darmozjadów z urzędu

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.