Forum

Miłość pchnęła go do nielegalnego pobytu w Polsce
sp_BlogLink Przeczytaj oryginalny post blogu
07-02-2019
19:44

GMINA DYNÓW. 33-latek z Algierii przebywał nielegalnie w jednej z miejscowości w gminie Dynów. Niby nic niecodziennego, ale przybył tam z... Austrii. Powód? Miłość do Polski poznanej na Facebooku.

Strażnicy graniczni z Sanoka dowiedzieli się, że w pewnym domu w spokojnej gminie Dynów już od kilku tygodni pomieszkuje jakiś obcy mężczyzna, najprawdopodobniej pochodzący z Afryki. Postanowili zatem odwiedzić wskazany adres i sprawdzić któż tam gości. Okazało się, że to 33-letni Algierczyk, który nie miał dokumentów wymaganych do pobytu w Polsce, za to w bazach Systemu Informowania Schengen miał zakaz podróżowania w tej strefie. Dodatkowo strażnicy graniczni ustalili, że mężczyzna stara się właśnie o azyl w Austrii i nie wolno mu było opuszczać tego kraju. Cóż zatem pchnęło 33-latka znad Dunaju nad San? Ano okazało się, że po prostu miłość. Algierczyk kilka miesięcy temu poznał na Facebooku mieszkankę podkarpackiej wsi i zadurzył się. Postanowił nielegalnie, ale jednak odwiedzić ukochaną, z którą planowali rychły ślub.

Romantyczna wycieczka do Polski nie skończyła się dla tego związku dobrze. Póki co decyzją sądu umieszczono 33-latka na 3 miesiące w Strzeżonym Ośrodku dla Cudzoziemców w Białymstoku, a docelowo w ramach procedury Dublin III ma on zostać przekazany do Austrii. Ślubne plany algiersko-polskiej pary będą chyba musiały poczekać.

emka

9
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
Adrian BayfordhijenaPożyczki przez internetterMariusz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adrian Bayford
Gość
Adrian Bayford

Cześć,

Czy potrzebujesz legalnego i szybkiego wypożyczania?

Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę!

Oferujemy pomoc finansową dla osób, firm poszukujących pożyczki. finansowanie pożyczek i kapitał obrotowy w celu założenia nowej spółki lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana z korzystnym oprocentowaniem 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej: (adribay0008@gmail.com)

hijena
Gość
hijena

najlepszy sposob na to ,zeby nie smierdzialo w autobusie, ani potem ,ani tanim dezodorantem ,to po prostu częste mycie calego ciala ,a nie tylko okolic intymnych ,tylko kiedy idzie się na ruchanko. Dotyczy nie tylko mężczyzn ,ale kobiety

Adrian Bayford
Gość
Adrian Bayford

Cześć,

Czy potrzebujesz legalnej i szybkiej usługi kredytowej?

Zarejestruj się teraz i szybko otrzymaj pożyczkę!

Zapewniamy pomoc finansową osobom poszukującym kredytów. Finansowanie kredytowe i kapitał obrotowy w celu rozpoczęcia nowej działalności lub rozszerzenia istniejącej działalności. Nasza pożyczka jest oferowana przy korzystnej stopie procentowej w wysokości 2%. Zainteresowane strony powinny skontaktować się z nami przez e-mail w celu uzyskania dalszych informacji: (adribay0008@gmail.com)

Pożyczki przez internet
Gość

Moim zdaniem trudno znaleźć pożyczkę przez internet.

ter
Gość
ter

Trzeba koniecznie zlikwidować kartę nauczyciela, to będą siedzieć w szkole 8 godz i wszystko zdążą zrobić i poprawić sprawdziany i się nauczyć -jeśli nie umieją prowadzić zajęć.

Mariusz
Gość
Mariusz

To zrozumiałem, że jak będzie darmowa komunikacja, to te osoby co mają opłacone bilety miesięczne na MPK mają się zgłaszać po zwrot nadpłaty za ten dzień?

Ryszard
Gość
Ryszard

Może trzeba było zapytać mieszkańców, czy chcą takiego,,marszałka''(Ziuka). Zachęcam do lektury autora H. Pająk ,,Ponura prawda o Piłsudskim''.

Bonifacy Krufka
Gość
Bonifacy Krufka

Chcesz się napić piwa? Nie kupuj browaru. Potrzebne deski? Nie kupuj tartaku. Kamper można wypożyczyć na wakacje, ale zamówić trzeba już teraz.

Urzędnik z UM
Gość
Urzędnik z UM

Ja myślę że gdyby tak zwolnić połowę tych urzędników to by dalej wystarczyło.

Adrian Bayford
Gość
Adrian Bayford

cześć

  Czy potrzebujesz pożyczki? Oferujemy kredyty i usługi finansowe wszelkiego rodzaju. Nasze pożyczki są zarówno długie, jak i krótkie, o korzystnych stopach procentowych. Oferujemy pożyczki o oprocentowaniu 2%, skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem (adribay0008@gmail.com)