Miro, Zbychu i Stachu, czyli łapówki i seks dla marszałka Mirosława K.?
Przeczytaj oryginalny post blogu
25-04-2013
06:12
Redaktor

RZESZÓW. LUBLIN. BRUKSELA. Prokuratura Apelacyjna w Lublinie ujawniła zarzuty wobec marszałka województwa podkarpackiego oraz dwóch podkarpackich przedsiębiorców.

Po dwóch miesiącach domniemań i przypuszczeń wiemy w końcu czego dokładnie dotyczą zarzuty prokuratury wobec marszałka Mirosława K. Prokurator sformułował wobec niego 7 zarzutów o charakterze korupcyjnym. Dotyczą one przyjmowania korzyści majątkowych na łączną kwotę kilkudziesięciu tys. zł, a także osobistych,…

25-04-2013
07:47
lico

TAKI PYSIACZEK, TYPOWA ŚWINKA ŁAPÓWKARKA! I TAK JEST W WIĘKSZOŚCI URZĘDÓW!
MAFIA TRZYMA NASZ KRAJ W SWOICH ŁAPACH I KAŻE ŻYŁY WYPRÓWAĆ ABY MOŻNA BYŁO PRZEŻYĆ.
A SAMA KROI POLSKĘ JAK TORT !!!

25-04-2013
10:07
Ambroży

Jan Bury w imieniu Podkarpackiego PSL powinien odpowiedzieć na pytanie "czy Urząd Marszałkowski jest instytucja samorządową , czy prywatnym burdelem pana K"???

25-04-2013
10:07
Łukasz

Jak trzymają we właściwej celi, to seksu będzie miał pod dostatkiem :-D

25-04-2013
10:07
kacha

pracuje wtym urzędzie od 2 lat i wszyscy tu wiedzą jak dostaje sie tu pracę, jak Panienka co przesiaduje półdnia w bufecie musi mieć plecy , żeby nikt nie zwrócił jej uwagi …

25-04-2013
10:07
leon

odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski[

25-04-2013
10:07
grześ

By żyło się lepiej !!!

25-04-2013
10:07
olek

Takich układów na styku urzednik-lokalny biznes jest wiecej. Mieszkańcy wiedzą i maja na to dowody, że w Rzeszowie działa dobrze zakonspirowany układ który od lat działa na szkod miasta i Skarbu Państwa.Już nie spotykają sie na cmentarzach ale na kortach tenisowych lub innych meczach czy najlepiej w kurortach.Czy prawo skarbowe czy karne jest tylko dla przecietnego Kowalskiego czy dla wszystkich podatników a może temida ma opaske na oczach ale może pogladac ile jest kasy na szalkach.Jedni pracują uczciwie za najniższą pensje jeśli parcują bo wile osób pracuje i nie otrzymuje wypłaty a inni na oszustwach buduja imperia dla swoich wnuków.

25-04-2013
10:25
miki

Jak dobrze już tu ktoś powiedział, wianuszek wzajemnej adoracji można spotkać na imprezach sportowych, ja tam idę w tiszercie kibicować inni w krawatach na wzajem się adorować !!!

25-04-2013
11:05
wyborca

Były wójt członek psl szukając pracy zaszedł do byłego już marszałka i pyta Mirek nie znalazła by się dla mnie jakaś robota w Urzędzie Marszałkowskim -Marszałek odpowiada nie mam cię na liście od kol. Burego- czyli kto przyjmował pracowników i gratyfikacje za ich przyjęcie? ,dzisiaj czepiacie się Mirka że musiał tych mało rozgarniętych kandydatów gdzieś upychać nie które to potrafiły tylko świadczyć usługi.
Czyli kto odpowiada za całą tą sytuację w całym wojew,urzędach, agencjach itd.a dzisiaj o niczym nie wiedział,nie chodził po swiętach ludowych i innych ,odcina się od kolegi którego nakryli oto cały Bury.

25-04-2013
11:05
realista

Kilkadziesiąt tysięcy? A tak naprawdę pewno dużo, dużo więcej!!!! Głosujcie dalej na PSL i PO to niedługo Polski w ogóle już nie będzie. Z czego i z kogo wówczas ci panowie i im podobni będą "darli"? SLD nie lepsze, podczas komuny i po już zdążyli się "nachapać". Wszyscy pokazali co potrafią i w kogo w pierwszej kolejności "uderzyć". Karapycie itp swoi krzywdy nie dadzą zrobić. Co innego gdyby biedny robotnik z budowy worek cementu lub deskę ukradł.

25-04-2013
11:32
Żak

Rzygać się chce na widok takich obleśnych seksaferzystów i to na szczytach władzy. Szkoda, bo to wszystko się rozmyje jak dziesiątki innych afer. I jak tu żyć w tak skorumpowanym kraju i z tak sprzedajnym i przekupnym narodem.

25-04-2013
12:02
Olo

Prokuratura złoży zażalenie na decyzję sądu, który wczoraj aresztował marszałka podkarpackiego Mirosława K. (PSL). Śledczy uważają, że wobec marszałka powinien być stosowany bezwzględny areszt tymczasowy. Z aresztu dzisiaj wyjdzie drugi podejrzany w aferze korupcyjnej.

25-04-2013
13:43
eve

o kim mowa?

25-04-2013
13:46
ROMAN

to nic nowego – przypomnę fragment z Galla Anonima;
" tymczasem Sieciech ,wróciwszy do Polski … kusił chytrze znaczniejszych spośród nich ,wielmożów śląskich obietnicami i darami i powoli przeciągał ich na swoją stronę"
no i co ? – wieki przeminęły i dalej to samo nie – czyli nie ważna pensja tylko dochody.

25-04-2013
15:11
ja

he he tyle są warte te krzyże

25-04-2013
15:11
ja

o nieżądne królestwo i zginienia bliskie, gdzie ani prawa żądzą ani sprawiedliwość ma miejsce ale wszystko złotem kupić trzeba… czy coś w tym rodzaju, to napisał w "Odprawie posłów greckich" wielki Polak:) nic nie straciło na autentyczności :)

25-04-2013
15:11
wjola

a myślicie, że pis jest lepsze ? wystarczy zobaczyć jak się przyjmuje do pracy w urzędzie miasta w Jarosławiu gdzie rządzi pis. Ludzie na forach internetowych wskazują osoby, które dostaną pracę w konkursie na urzędnicze stanowisko o którym dopiero co ukazało się ogłoszenie i lista kandydatów. przyjrzeć się dwóm orłom – mańkowi i jego synowi – którzy to wygrali konkursy w cuglach tzn przed rostrzygnięciem konkursu wiadomo było, że je wygrają.

25-04-2013
16:19
wyborca2012

re wyborca: czyżbyś pisał o byłym wójcie Jureczku?

25-04-2013
19:12
rzeszowiak

To jakaś znów wymiaru sprawiedliwości kpina! Co znow Jan Bury z PSL załatwił ….tak niskie poreczenie, a matactwa i po wyjściu "załatwaiania". Z drobna kradzież ludzie z biedy miesiacami siedza i nikt z sadu nie proponuje poreczenia!!! Wiecie teraz po co małe sądy PSLowi. Cała ta chałastra obsadza wszelakie stołki takimi kretami, nie trzeba Serafina ,czy Śmietanki z Elewaru.PSL to ŚWINIE NIENAZARTE, PEDZĄCE DO KORYTA Starostwa, gminy to ich wielka korupcja. Nie ma przetargu czystego co zalatwial i Karapyta.Są stołki dla swoich co za to niestety na imprezach zmuszane dają!!! Ta gruba ryba -swinia zrąca z polskiego koryta już widać , że sie "oczyściła " . Za lat kilka usłyszymy TO NIE JEGO WINA!!! Jakże inaczej to sam wymiar sprawiedlliwości jest skorumpowany.To wszystko z Tuska nasłania i z CBA kpina!!! Moze kto zainteresuje sie najwiekszym krętem pt JAN BURY? To ON za tym i jego korupcyjne interesy za tym stoi.On członek KRS? Trzesie rzeszowskimi sadami i prokuraturą.Gdzie tu CBA…nawet jak chce to nic nie zrobi!!! Ten ustrój w IIIRP to dla takich bezkarna przykrywka .W Rzeszowie i Podkarpaciu mówia MAFIA!!!"Układ zamkniety " to drobiazg na to co się w podkarpackim dzieje …..

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.