Modne groby w jesiennych barwach
Przeczytaj oryginalny post blogu
27-10-2011
22:00
paulina

TARNOBRZEG. Radzimy jak gustownie i tanio ustroić groby najbliższych.

Piękna złota jasień wyznacza w tym roku trendy na podkarpackich nekropoliach. Jeśli zależy nam, by nagrobek naszych najbliższych był ozdobiony elegancko i estetycznie to powinniśmy wybrać jedną gustowną wiązankę w herbacianym kolorze i zapalić kilka lampek w podobnym odcieniu.

Fioletowe obsypane brokatem i białe przyprószone sztucznym śniegiem wiązanki kwiatów do lamusa. Pogoda sprzyja żywej jedlinie i żywym kwiatom w całej gamie jesiennych barw.

- Klienci zazwyczaj kupują na 1 listopada wiązanki, od których oczekują, że przetrwają do Bożego Narodzenia – mówi Mirosław Lenart, właściciel Kwiaciarni “Kaktusik” w Tarnobrzegu. – W tym roku na cmentarzach nie…

29-10-2011
09:09
Ulka

To co tu najważniejsze to pamięć i modlitwa.

30-10-2011
21:19
MARZENA

UWAZAM ZE POMYSL Z USTRAJANIEM GROBOW DO JESIENNEJ AURY JEST JEDNYM Z NAJBARDZIEJ ORGINALNYCH JAKIE KOLWIEK SLYSZALAM. UWAZAM ZE STWARZA ON SZCZEGOLNA ATMOSFERE .
JESIEN JEST PORA ZWIASTUJACA ZMIANE , PRZEMIJANIE UWAZM ZE NAWET SYMBOLICZNIE USTRAJANIE GROBOW W TEN SPOSUB ROBI DUZO SENSU. CO DO POWYZSZEJ WYPOWIEDZI PANI ULO MA PANI DUZO RACJI JAK KOLWIEK KWIATY ZAWSZE BYLY NIE ODLACZNA CZESCIA NASZEJ TRADYCJI.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.