Mord w wydawnictwa Magnum X
Przeczytaj oryginalny post blogu
12-12-2012
12:30
Redaktor

WARSZAWA. Śmierć eksperta lotniczego. W tle katastrofa smoleńska?

Były radny dzielnicy Targówek i ekspert ds. lotnictwa Krzysztof Z. jest ofiarą ataku, do którego doszło w poniedziałek w siedzibie wydawnictwa Magnum X przy ulicy Grochowskiej. – Poszło o sprawy finansowe i o brak porozumienia odnośnie przyszłości…

12-12-2012
15:56
iza

Wygląda to tak, jakby trzeba było uwiarygodnić zatrzymanie Brunona K. i teorię wybuchów.
Jakaś inna narracja wchodzi do polityki. I śmierć, i materiały wybuchowe, i wybuch.

13-12-2012
08:02
obserwator cyrku

No i niech mi to kto wytlumaczy dlaczego czlonek PiS-u wlaczacy o pokazanie ze w Smolensku nie bylo katastrofy ale doszlo do zamachu i morderstwa uczestnikow lotu zostaje zamordowany poprzez swojego kolege z tej samej partii a wiec z PiS-u. Prezes nie panuje nad sytuacja wsrod swoich ludzi.
Gduby morderca byl nawet czlowiek bezpartyjny lub nie daj Boze ktos z PO to by dzisiaj caly swiat sie trzasl od tego co by Kaczynski i czopki wyprawiali na forum.
A tu CISZA bo zamordowal swoj swego.
Co pan ma do powiedzenia o tej sprawie prezesie Kaczynski ? Dlaczego pan milczy ?
Taka postawa potwierdza wszelkie inne sytuacje i niszczy wszelkie teorie o zamachu !!
I pan sie pcha do wladzy w Polsce ?

13-12-2012
11:50
Ambroży

zanim cyrkowcu fikniesz poczyta , pomyśl i dopiero wtedy popytaj prezesaj:

źródło GPC
" Kilka dni przed śmiercią Krzysztof Zalewski odkrył, że jego wspólnik Cezary S. stoi za powołaniem kilku spółek, w których władzach zasiadają m.in. obywatele Ukrainy i Rosji. To właśnie do tych firm miały być transferowane pieniądze z firmy Magnum-X, w której zarządzie byli Zalewski oraz Cezary S.

Firmy, o których mowa, miały się zajmować poligrafią. Jedna z nich ma siedzibę w Krakowie, dwie w Warszawie. Ustaliliśmy, że w ich władzach zasiadają m.in. związana z Cezarym S. kobieta narodowości ukraińskiej oraz osoby zajmujące się militariami.

Śledztwo w sprawie zabójstwa Krzysztofa Zalewskiego prowadzi Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga. – Wykonywanie czynności powierzono funkcjonariuszom z wydziału terroru kryminalnego i zabójstw – mówi nam Renata Mazur, rzecznik prasowy prokuratury. W śledztwie nie uczestniczy Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, chociaż zabezpieczony do tej pory w sprawie arsenał jest znacznie większy niż ten, który znaleziono u Brunona K. (aresztowano go w listopadzie pod zarzutem terroryzmu).
W domu Cezarego S. policja zabezpieczyła m.in. granaty i wyrzutnię RPG, a w siedzibie jego firmy znaleziono z kolei broń i materiały wybuchowe.
– Miał on rozległe kontakty z Rosjanami i Ukraińcami, z którymi łączyły go wspólne interesy i dlatego nie zdziwiła mnie informacja, że w jego domu znaleziono broń. Na pewno nie był typem zabójcy i trudno mi uwierzyć, żeby samodzielnie podjął decyzję o morderstwie. Jedynym wytłumaczeniem tego, co zrobił, jest działanie osób trzecich – ktoś musiał nakłonić go do tej zbrodni – mówi nam osoba znająca Cezarego S."

14-12-2012
10:40
elektryk wozkow akum

Czlonek PiS-u ? To oszczerstwo ! Spytaj prezesa.

14-12-2012
17:06
Ambroży

elektryk – szkoda mi dla Ciebie czasu polecam zapoznaj się z wczorajszym programem J.Pospieszalskiego "Bliżej" – dostępnym na str. int TV INFO. Pozdrawiam!

15-12-2012
12:03
elektryk wozkow akum

Nie matacz prezes wie najlepiej jak bylo.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.