Na czele ma stać Wałęsa
Przeczytaj oryginalny post blogu
24-08-2012
10:33
Redaktor

TRÓJMIASTO. PiS mówi o gdańskim układzie.

Prezes pomorskiego PiS i poseł Andrzej Jaworski zarzucił władzom Portu Lotniczego Gdańsk, że Michał Tusk został zatrudniony na specjalnych warunkach i zarabia trzy razy więcej niż dyżurny portu lotniczego. Według niego to jeden z przejawów układu gdańskiego, którego patronem…

24-08-2012
11:07
K.Bimbała

To nie PIS mówi , ale mówią :F A K T Y.!!!!!!!!!!!!!!!
Problem jeden w tym iż pan premier wbrew tym faktom nie ma deka honoru aby poddać się do dymisji za całokształt ! . Na uzasadnienie tej tezy nawet się nie silę od tego jest prokuratura (z niedołężnym szefem) i mainstremowe media milczące jak zaklęte?.

24-08-2012
12:28
garda

Kiedyś nazywano to szpiegostwem i mocno karano.Dzisiaj PO jest bezkarna.Tym z układu nic nie grozi.Polacy czy wy to jeszcze długo wytrzymacie-może nie, ale już bez Wałęsowicza ps .Bo-ek

24-08-2012
20:00
ROMAN

co tu mówić o układach – były zawsze już w 966 roku też no bo ;- Mieszko walczył z Wieletami – poślubił Dobrawę bo czesi mieli układ z Wieletami – wszedł w w strefę wpływów cesarstwa – płacił kontrybucję bo nie chciał z nimi wojować i dla tego wszedł w sojusz z Saksonią , która wojowała z czechami – - jak widać cały czas mamy do czynienia z układami / bełtaniem/ kręceniem lodów- czy to się skończy – jeśli trwa ponad 1000 lat to nie !

25-08-2012
12:49
franek

tak należy sprawdzić listę klientów amber gold czy aby tam na tej liście nie było ciekawych nazwisk oprucz oczywiście wielu innych osób które były tylko płatnikami w owym pseudobanku wstyd i dymisja rządu natychmiast z karnymi skutkami a płemier milczy gdzie on jest policja natychmiast odnaleźć płemiera a nie posądzać kobiety ze podpaliła się z własnej głupoty odpowiadać i za ten fakt który miał miejsce prawie tydzień temu a oni jeszcze posądzają ową kobietę o to ze nadużywała zgłoszeń o zachwaniu niegodnym jakiegoś pubu

27-08-2012
07:34
K.Bimbała

A o "miasteczku namiotowym Imienia prez. Gdańska Adamowicza" , ludzi wyrzuconych na bruk z powodu niemożności opłacenia czynszu , poza TV TRWAM cisza całą niedzielę.

27-08-2012
11:05
ROMAN

przypomnę Panu/ K.Bimbała/ że zgodnie z wyliczeniami "fachowców" niewolników na świecie jest za dużo- w związku z czym czynione są stosowne kroki aby populację istotnie zmniejszyć- / wypuszczane wirusy – i choroby z tajnych laboratoriów- fałszowana żywność- brak dostępu do czystej wody- brak porzywienia- duże koszty utrzymania- brak pracy- brak odpowiednich lekarstw albo produkowanie takich które pomimo stosowania nie pomagają – ingerencja w pogodę – przytoczyłem tylko nie które przykłady- tak samo Pana przykład / miasteczko namiotowe/ też jest cząstką tej całej układanki – o której nikt nie mówi a która rozgrywa się na naszych oczach – oczywiście w realu.

27-08-2012
12:26
K.Bimbała

100% zgoda – tylko dlaczego nasz Naród (ok.95%) jest ciągle na tapecie ćwiczona za nieudolność i poklepywania PUTINA i Merkel D.Tuska?.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.