Na park osiedlowy mieszkańcy czekają już 7 lat
Przeczytaj oryginalny post blogu
26-10-2012
06:03
Redaktor

RZESZÓW. – Prezydent Ferenc jeździ z całą tą swoją świtą i udaje św. Mikołaja – twierdzą rzeszowianie.

– Prezydent obiecał, że park będzie, ale to trwa już lata – mówi o istniejącym, ale tylko na kartce papieru, parku osiedlowym na os. Krakowska-Południe Zbigniew Karbarz. Jako prezes…

26-10-2012
11:25
Kasprzak

Pan Prezes Stowarzyszenia sam sobie odpowiedział na swój apel o Park – sama ilość zainteresowanych czymkolwiek mieszkańców jego dzielnicy to raptem 10 osób. Widać więc, że ludziom zwisa i powiewa czy ten park będzie czy nie! Czy będzie cokolwiek nowego. Może wystarcza im w zupełności to co już mają. Nie posiadają jakiejkolwiek inicjatywy, aby coś zmienić. Reprezentują Sypialnie Miejską – zjeść, spać, praca, a co poza tym to, co mnie to obchodzi – z pewnością większość tak myśli. To, że magistrat przybył w liczbie około 40 osób, to tylko znaczy, że przybyły osoby odpowiedzialne za dane sprawy, działy. Od dawna wiadomo, że jedna osoba nie może wiedzieć wszystkiego i nie może być specjalista od wszystkiego!
Jeżeli Magistrat wychodzi do ludzi, to czemu oni przed nim uciekają? Może nad tym warto się pochylić, bo potem znów ukażą się "kosmiczne" felietony: "W Mieście Rzeszów nie można nic załatwić, bo…" Bo ludzie ludzi mają w … poważaniu.

26-10-2012
15:02
Stefan

Jak się kilka razy przyjdzie na spotkanie, a okazuje sie, ze to akademia zu czci, monologi Prezia i jego przydupasów, pokaz słupków, które nic nie dają poza propagandą, a nie dialog z mieszkańcami to po co tracić czas. Gdy poruszy się jakiś ważny, bolący problem to się jest okrzykniętym pesymistą, narzekaczem, który nie dostrzega co się w mieście pozytywnego dzieje. Do du… z takim dialogiem

27-10-2012
10:35
uop

Stefan ma 100% rację .Znam Pana Ferenca to "mistrz" w składaniu obietnic.A mieszkańcy Panie(i) Kasprzak nie przychodzą na spotkania bo wiedzą że wszystko kończy się na obietnicach bez pokrycia. Urzędnicy muszą bywać i bić brawa bo Prezes za to im płaci i to dobrze. 10 osób to zapewne pracownicy U.M. których zmobilizowali dyrektorzy.

28-10-2012
09:22
kiniol

a na baranowce w parku sybirakow mial powstac orlik. Zaloze sie ze starczyloby kasy zeby na KRN zrobic park. Ale ani tu ani tam nic nie dojdzie do skutku. Za to mamy fontanne multimedialna hahhahhha to jest takie smieszne ze az przykre.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.