Na Podkarpaciu zlikwidują posterunki policji?
Przeczytaj oryginalny post blogu
16-05-2012
06:07
Redaktor

PODKARPACIE. Jeden posterunek kosztuje policję około kilkuset tysięcy zł rocznie

Jak ustalili reporterzy RMF FM Komenda Główna Policji chce zlikwidować aż kilkaset posterunków policji w małych miejscowościach, a wszystko przez oszczędności. Kłopot w…

16-05-2012
09:33
Józef

Jasne jak słońce – rozkład państwa nie podlega dyskusji dawniej na wsi wystarczyła straż obywatelska, teraz na wsi policjanta zastąpi naćpany syn sołtysa i koko, koko euro spoko!. Ale cóż cała policja postawiona na nogi aby zabezpieczyć parlamentarzystów przed związkowcami oraz stworzeniu w czasie EURO 2012 oazy zadowolenia i spokoju wbrew wszystkiemu co składa się na coraz uboższy byt polaków.

16-05-2012
10:13
noel

Wreszcie ! i slusznie !!
Panowie policjanci w samochodach sa wystarczajaco mobilniaby w pore dojechac na miejsce zdarzenia. Komisariaty stoja puste a czesto po godz.15.00 pozamykane.Samorzady nieustannie zasypywane sa wnioskami o dofinansowanie to na zakup nowego samochodu to na benzyne.Pora z tym skonczyc !!!

16-05-2012
12:30
Józef

Panowie i panie z policji maja po to samochody aby nie zamawiać pizzy przez posłańca , oraz przywieźć dzieci z przedszkola,pomieszać powietrze w mieście …itp. Proponuje więc wypłacać im tylko emerytury mundurowe za gotowość do pracy!!.

17-05-2012
11:45
L.k

Do Noel Zapomniałes tylko o tym,że ci policjanci z małych komisariatów znają większość sprawców,element tzw przestępczy Posiadają rozeznanie w terenie,oraz utrzymują kontakty z róznymi osobami,z sąsiednim i komisariatami co przyczynia się do sprawniejszego działania w wykrywaniu sprawców.Rozmawiają z ludzmi ,znają problemy środowiska w którym pracują.Przenieśmy wszystko do Rzeszowa.Na miejsce przyjedzie patrol napisze notatke ,a po jakimś czasie otrzymasz informacje o umorzeniu z powodu niewykrycia sprawcy. Z tego co zauważyłem,to nie masz najmniejszego pojęcia o pracy w terenie,więc lepiej nie wypowiadaj się w takich kwestiach. Prawdopodobnie o pracy Policji,zbierasz informacje z telewizji,lub kontroli drogowych,lub chciałbyś aby Policja była jak najdalej od Ciebie,tylko nie wiem dlaczego.Może Ci w czymś przeszkadza.?

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.