Na przejściu pod kładką jak było niebezpiecznie, tak nadal jest
Przeczytaj oryginalny post blogu
06-06-2012
06:06
Redaktor

RZESZÓW. – Niech ktoś w końcu coś z tym zrobi, nim dojdzie do nieszczęście – mówi nas Czytelnik

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że miast…

06-06-2012
11:19
mamnick

Aureola FERENCA:D Świecić zaczuna jak Jego łysa głowa…..EMERYTURKA SIĘ KŁANIA!

06-06-2012
15:05
rzeszowiak

Jak ludzie smigali pomiedzy samochodami poprzednio tak i bedzie w dalszym ciagu.
Tam nic sie nie zmieni chocby Ferenc postawil tam zasieki z drutu kolczastego pod napieciem jak w obozach koncentracyjnych. Okolicznym mieszkancom ta kladka wcale nie jest potrzebna i nie beda tej kladki uzywac choc glownie dla nich jest budowana.
Zawsze "JAKOS TA SMIGNIEM" bedzie naczelna mysla tych ludzi !
To sa wyrzucone w bloto pieniadze z kasy miasta.

06-06-2012
18:05
Renata

Oczywiście kładka wyglądać będzie nowocześnie, ale niepraktycznie.. Będzie tak samo mało kiedy używana jak jest w przypadku tej na ulicy Rejtana. Ludzie będą przebiegać pomiędzy samochodami. Dlaczego? Ponieważ jest to miejsce zaraz przy Dworcu PKP i PKS.. Ludzie często tamtędy na czerwonym świetle (dla pieszych) przebiegali, żeby zdążyć na autobus, czy pociąg. Oczywiście sporo osób będzie korzystać.. bo wiadomo winda góra- dół zawiezie.. z góry można popatrzeć na korki tworzące się w centrum.. Jakoś sensu nie widzę, poza pokazaniem się Ferenca przed innymi prezydentami w Polsce…

07-06-2012
11:53
Leon

Ferenc nie będzie z kładki korzystał bo przecież wszędzie wożą go mercem – jaśnie pan łaskawie zafundował mieszkańcom kładkę za ICH PIENIĄDZE nie ze swojej kieszeni postawił sobie pomnik, który doskonale odzwierciedla czas jego prezydentury – kicz, wywalanie pieniędzy w błoto – poziom estetyczny kierownika peerelowskiego osiedla, którym kiedyś kierował. 3 kadencje odcisnęly niestety fatalne piętno na przestrzeni tego miasta, które staje się powoli nie do życia dla zwykłych ludzi, pieszych, rowerzystów, korzystających z komunikacji miejskiej, a także i zmotoryzowanych, choć to ich promuje ale całkowicie bez głowy, 0 wizji, 0 sensu i kładka 0.

07-06-2012
14:04
asdffdsa

No to teraz będzieta miały rzyszowiaki obok picz…kruczkowej aureolę ferenca .

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.