Naciągacze grają na uczuciach rodzica
Przeczytaj oryginalny post blogu
14-08-2012
09:53
paulina

Już sama nazwa Ogólnopolska Uniwersytecka Szkoła Nowoczesnych Technik Nauczania i Kształtowania Wartościowej Osobowości Prymus Plus z Brzozowa robi wrażenie. Zaznaczenie, że dziecko zostało wylosowane, w nagrodę dostanie bonus w finansowaniu kursu sprawia, że rodzic traci czujność i przestaje racjonalnie myśleć.

Efekt jest taki, że podpisuje przydługą umowę (nie do końca ją czytając lub analizując), pełną tajemniczych zapisów drukowanych drobnym druczkiem, z których wynika jedno: trzeba sporo zapłacić. Trzy tysiące za kurs,…

19-08-2012
17:16
ROMAN

jakie to piękne typowe nie ?- przychodzą nie wiadomo skąd – wiedzą wiele- opowiadają to i owo- dają kwity do podpisania a potem piękne rezime – czyli płać i płacz – czyli tak samo jak z tym A-Gold gość w jednym roku pokazuje dochód chyba 750 zł- a w następnym płaci podatek 11 milionów – to istny cud na skalę światową -nie ?

30-08-2012
07:48
oszukany

Witam, nie tylko rodzice i dzieci są oszukani przez tę firmę. Również "konsultanci", którym się obiecuje duże pieniądze, a tak naprawdę zostający z "ręką w nocniku". Umowa tak skonstruowana, aby nawet po jej zerwaniu zapłacić karę za wykonaną pracę albo nie wykonaną. Naprawdę proszę się wystrzegać tego nieuczciwego pracodawcy, który językiem manipulacji i grania na uczuciach rodzica i dziecka wyłudza pieniądze za kurs. Zapiszcie dziecko do zwykłej szkoły, wyślijcie na zwykłe korepetycje, zainwestujcie w dobre podręczniki, ale nigdy nie podpisujcie umowy z tą firmą. Pozdrawiam

31-08-2012
08:20
marcin

witam.

razem z koleżanka zostaliśmy oszukani przez tą firme!

musieliśmy zaplacic kare w wysokości ponad 3000zł !

czy istnieje mozliwość coś zrobić w tym kierunku aby zaskarzyć tą firme i odzyskać te pieniądze??

w grupie siła!

prosze o kontakt ze mną jezeli tez jesteś oszukany

mój mail: mggicu@wp.pl

pozdrawiam

22-11-2012
11:41
aa

a tak wyglądają ich ogłoszenia:
Nauczyciel Instytucja szkoleniowa N.T.N zatrudni 3 nauczycieli. Wymagania: prawo jazdy kat B, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, uczciwość, sumienność, wysoka kultura osobista. Zapewniamy wszelkie szkolenia. Wynagrodzenie 2800 zł.

Kontakt: Osoby zainteresowane prosimy wysyłać CV + zdjęcie na adres e-mail: rekruting10@interia.pl(z dopiskiem Nauczyciel)
10:51
Ogłoszenie nr 1040270 ważne: od 09.11.2012 do 23.11.2012

22-11-2012
11:42
naciągacze !!!

Witam, miałam okazję się z nimi spotkać w cztery oczy, proponowali kurs mojemu dziecku. Myślą, że w Polsce dalej na wsiach jest ciemnota i ludzi wykształconych jest niewielu. Zachwalali, omamiali, używali presupozycji, zahaczali o kwestie religijne, szczerze mówiąc łapali się każdej deski ratunku, aby zwerbować mnie i moje dziecko na kurs. Najśmieszniejsze jest to, iż podają stronę w telegazecie, na której mogę sobie doczytać o ich firmie … i usypiają czujność właściciela domu, podając iż o tym, że oni odwiedzają swoich przyszłych klientów jest poinformowany najbliższy posterunek policji !!! , co jest kompletnym nieporozumieniem, gdyż po ich wyjściu z mojego domu postanowiłam to sprawdzić, a oczywiście policja o niczym nie wie !!!
A tak w ogóle, to istnieje coś takiego , jak ochrona danych osobowych. Przedstawiciele tej firmy, powołują się na dane z OGÓLNOPOLSKIEGO SYSTEMU KOMPUTEROWEGO i sondaże wśród uczniów. W szkole u mojego dziecka ich nie było, więc SKĄD pochodzą te dane, może ktoś w końcu zajmie się tą firmą?

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.