Nadchodzi Nowy Porządek Świata
Przeczytaj oryginalny post blogu
29-01-2012
13:44
Redaktor

Już niebawem może odrodzić się system totalitarny, który zniewoli nasza planetę.

Jedną czwartą ludzkości czeka zagłada. Ci, którzy przeżyją, staną się niewolnikami. Tak będzie wyglądał Nowy Porządek Świata. Kiedy on nastąpi? Niestety – jak wieszczą niektórzy – już niedługo.
Zwolennicy Nowego Porządku Świata mają szczytne ideały. Chcą, by naszą planetą rządził światowy rząd, który będzie rozwiązywał wszelkie konflikty i spory, zapobiegał wybuchom wojen. Pokój na świecie ma być pierwszym elementem nowego systemu. Gdy on zapanuje, będzie możliwy niezakłócony rozwój gospodarczy i technologiczny. Na jego bazie dojdzie do wyeliminowania różnic ekonomicznych pomiędzy poszczególnymi krajami, wszyscy mają żyć w dobrobycie. Zostanie też zatrzymana ekologiczna degradacja naszej planety. Jednym słowem -  na świecie zapanuje…

29-01-2012
15:54
ROMAN

Cała sentencja w tym artykule- kto tego nie widzi już ma bielmo na oczach i zmutowany umysł- będzie jak w ulu – władza i wyrobnicy – cała nadzieja w komecie jak pierdutnie to wszystko zacznie się od nowa – jeśli ktoś zostanie

29-01-2012
22:30
zew

orozumienie ACTA nie tylko wprowadza cenzurę internetu jaka dotychczas była tylko w Chinach i daje rządowi i korporacjom możliwość zatrzymania i uciszenia bez dowodów każdego kto jest dla nich niewygodny. To porozumienie zakazuje wszystkich zamienników markowych produktów. Np. nie będzie zamienników drogich części samochodowych, tonerów do drukarek, ubrań i wielu innych… pomyślcie o ile pieniędzy więcej będzie trzeba przez to wydać, a to dopiero początek. Nie będzie też zamienników drogich leków (płać kupę kasy korporacjom albo umieraj). A najgorsza jest ochrona patentów na organizmy genetycznie modyfikowane (obecnie większość kukurydzy, soi, a także świń jest genetycznie modyfikowana). Wkrótce korporacje doprowadzą do wyginięcia naturalnych upraw (pyłki roślin genetycznie modyfikowanych przenoszą się na uprawy naturalne i mieszają z nimi swoje geny, w ten sposób rolnik, który nawet nie chciał siać GMO ma już takie rośliny na swoim polu i musi płacić korporacjom za licencje). W ten sposób w ciągu kilku lat korporacje przejmą kontrolę nad wszystkimi uprawami, a potem będą mogły dowolnie podnosić ceny nasion (przez ACTA rolnik traci prawo zatrzymania części nasion na następny wysiew). Domyślacie się już co się wtedy stanie…? Zapamiętajcie datę 26 lutego 2012, bo to początek nowej epoki. Witamy w NWO! Nowy Porządek Świata?

29-01-2012
22:30
Jano

System totalitarny to wprowadza UE, tego nie wolno o to zakazane, gdzie jest WOLNOŚĆ?! Olać taką Odę do radości i tą całą UE.

29-01-2012
22:30
melon

niestety to prawda, szkoda że ludzie są za głupi, żeby to zrozumieć…

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.