Nadwrażliwy Urząd Kontroli Skarbowej
Przeczytaj oryginalny post blogu
03-11-2011
22:54
paulina

RZESZÓW. Czy nie wolno o nich źle pisać?

Po kilku publikacjach na naszych łamach dotyczących Urzędu Kontroli Skarbowej (UKS) w Rzeszowie, instytucja ta wystosowała do nas szereg pism, będących odpowiedzią na niewygodne artykuły. Co szczególnie dziwne, jedno ze sprostowań (opublikowane przez nas w czwartek)  dotyczyło publikacji “Przedsiębiorcy mogą odzyskać pieniądze”, która nie dotyczyła UKS w Rzeszowie. Postanowiliśmy raz jeszcze skomentować tę sytuację.

Stare polskie porzekadło mówi "uderz w stół, a nożyce się odezwą". Tak i w wypadku artykułu “Przedsiębiorcy mogą odzyskać pieniądze”, dotyczącego wyroku Trybunału Konstytucyjnego zachował się UKS w Rzeszowie. Tekst nie dotyczył bezpośrednio…

05-11-2011
09:58
davsol

Dobry artykuł, takich więcej.

06-11-2011
11:30
stan

czują się Bogami,wiecej o nich pisać.

06-11-2011
14:56
Olo

Mam wrażenie, że zazwyczaj majacy coś na sumieniu podnoszą wielkie larum! Powiedzmy sobie prawdę, ten kto płaci podatki, daje ludziom paragony, nie ukrywa swoich dochodów może spać spokojnie! Przykładów nie fiskalizowania można podać tysiące! Np. bilety do klubów czy dyskotek. A ludzie się oburzają, ale nie zdają sobie z tego sprawy, że to oni są właśnie okradani, bo pieniądze z podatku vat (które każdy z nas płaci w cenie towaru czy usługi0 trafiają po prostu do złodziei, którzy nie biją paragonów! Nie lamentujmy więc na US bo gdyby nie oni, bylibyśmy w tej chwili jak Grecja, gdzie nikt nie płaci podatków i nie kontroluje tego!

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.