Nagrody nie można kupić
Przeczytaj oryginalny post blogu
20-07-2012
08:42
Redaktor

Opisana poniżej “nagroda” dla Rzeszowa to kwintesencja tego co się w naszym mieście dzieje. Wszystko, co się robi, obliczone jest na poklask i pokazanie, jakim świetnym prezydentem jest Tadeusz Ferenc.

Tymczasem kiedy jak w pokerze ktoś powie “sprawdzam”,  za każdym razem okazuje się, że nasz prezydent blefuje. Nie inaczej było i…

20-07-2012
10:48
ROMAN

no Panie redaktorze proszę nie zapominać w dzisiejszych czasach jak Pan zapewne wie nie ma żadnych wartości na szczytach władzy – obserwuję to już ponad 60 lat liczy się tylko KASA i tak mamy z tym przypadkiem za tą KASĘ można załatwić wszystko i wszystko zamataczyć – odwrucić-przekręcić- przeinaczyć – ale jak Pan zauważył oliwa wypływa i wtedy prawda wypływa – czy ogół to dostrzega to już inna bajka – prawda ?

21-07-2012
20:43
ggggggggggggg

Proponuję coś napisać o podobnej płatnej nagrodzie tj. Gmina Fair Play gminy płacą za udział w tym cyrku po ponad 10 tyś. zł, a gmin które nie mają tego tytułu w naszym województwie naprawdę ciężko znaleźć np. Rzeszów, Świlcza, Kolbuszowa, Brzozów, Tarnobrzeg, Krosno, itd. maja i to po parę, proponuje panie redaktorze przyjrzeć się temu to jest dopiero przekręt za nasze pieniądze.

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.