Najpierw plan, potem parking
Przeczytaj oryginalny post blogu
19-10-2011
22:03
paulina

RZESZÓW. Radni PO chcą rozstrzygnąć spór wokół inwestycji na boisku SP nr 1.

Radni PO chcą, by dla terenu Szkoły Podstawowej nr 1 przy ul. Bernardyńskiej został opracowany plan zagospodarowania przestrzennego. Przypomnijmy, że prywatny inwestor chciał w miejscu szkolnego boiska wybudować biurowiec i parking, a boisko przenieść na jego dach. Takie plany wzbudziły jednak protesty zbulwersowanych rodziców.

Zgodnie z planami prywatnego inwestora na boisku przy Szkole Podstawowej nr 1, powstałby dwupoziomowy parking i obiekt biurowo-usługowy. Koszt inwestycji to ok. 13 mln zł. Oprócz części biurowej w obiekcie znalazłyby się…

20-10-2011
10:43
xyz

CUDA panie! Cuda Tuskowe… ;-)

20-10-2011
16:09
rzeszowiak

Rzeszów ma inwestorów przyciągać a nie odtrącać ,jak by siepatrzyło na opinie wszystkich to by się nic nie budowało, szkoła i plac nie jest rodziców że będą decydować co ma być a co nie , ich dzieci odejdą za pare lat i oleją to czy coś będzie czy też nie, – trzeba inwestować w budowle i nowe mioejsca pracy jak i budowle które ładnie będą się komponowały – jak mozna odrzucać kogos kto chce cos pożytecznego wybudować.

20-10-2011
16:30
Lucyna

Dzieciaki mają się uczyć przez 4 lata w kurzu i chałasie i bez boiska szkolnego na czas budowy? A może chodzi o całkowitą likwidację najstraszej podstawówki w Rzeszowie? Po jaką cholerę kolejny moloch w centrum miasta? Inwestycje tak- ale nie w centrum zapchanego miasta! A po za tym cała Grunwaldzka i Bernardyńska jest na podkopach i podpiwniczeniach wieć myślę że z inwestycji nic nie wyjdzie! Mam taką nadzieje że zostawią Szkolne Podwórko w spokoju, i doposażą je dla najmłodzszych uczniów.!

Rzeszowianka-absolwentka w/w podstawówki!

20-10-2011
22:08
Anna

Czy ktoś pomyślał o przebudowie drogi na ul. Sobieskiego? Już teraz są korki, a przecież (poza parkingiem) do biurowca trzeba dojechać

20-10-2011
23:01
mamnick

Tadek DZIADU bo już innych słów na ciebie stary,łysy IDIOTO SZKODA !
Zostaw dzieciom boisko i najstarszą szkołe…A nie następne GÓWNO w Środku miasta…Już nakradłeś…Dobrze o tym wiesz;)….Czas kończyć pierdzenie po ratuszach itd….

Copyright © Super Nowości 2010-2016 Wszystkie prawa zastrzeżone.